+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Boxpalety a bigboxy

Klíčová slova: palety, boxpalety, bigboxy, plastové boxpalety

E-mail: logimansro@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 15. b?ezna 2014

Popis: Společnost LOGiMAN s.r.o. nabízí širokou škálu produktů z oblasti vybavení skladů, dílen, hobbymarketů a užitkových vozidel. Mimo jiné: palety, boxpalety, bigboxy, plastové boxpalety, velkoobjemové boxy aj.

Web: boxpalety.kvalitni.eu/

Další související informace

Ablak s.r.o.

plastová okna, plastové dveře, zimní zahrady – Ablak s.r.o. se specializuje na prodej a montáž plastových oken, dveří, hliníkových fasád a zimních zahrad od různých výrobců. Poradenství při výběru plastových oken či dveří je pro nás samozřejmostí a toto vše provádíme zdarma.

Žumpy

žumpy, žumpa, plastová žumpa, plastové žumpy – Plastové žumpy firmy Vodní zdroje Ekomonitor Chrudim je možné použít jako vyvážecí žumpy, retenční nádrže, požární nádrže, kalové jímky, dešťové zdrže, čerpací jímky. Objednávejte u nás, nebo nezávazně poptejte.

Palety, europalety

Palety, Europalety – Europalety jsou nejčastěji používanou logistickou pomůckou. Rozměr europalety i pevnost je navržen tak, aby odpovídal mezinárodním normám. Standardní palety jsou vhodné především pro firmy, kterým se palety nevrací. Atypické palety jsou určeny zejména k tomu, aby rozměr palety vyhovoval svými rozměry požadavkům na skladování. Opravy palet probíhají tak, že se nahrazují poškozené nebo chybějící díly palet.

Načítání trvalo 3.7451 sekund.