+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Boxpalety a bigboxy

Klíčová slova: palety, boxpalety, bigboxy, plastové boxpalety

E-mail: logimansro@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 15. b?ezna 2014

Popis: Společnost LOGiMAN s.r.o. nabízí širokou škálu produktů z oblasti vybavení skladů, dílen, hobbymarketů a užitkových vozidel. Mimo jiné: palety, boxpalety, bigboxy, plastové boxpalety, velkoobjemové boxy aj.

Web: boxpalety.kvalitni.eu/

Další související informace

Plastová okna

okna, dveře, plastová okna, plastové dveře – Prodej, montáž, výroba plastových oken a plastových dveří.Cenový návrh zdarma. Plastová okna a dveře od výrobce. Německá kvalita - profil Gealan.Okna, dveře, plastová okna, plastové dveře, hliniková okna, výroba plastových oken.

Septiky

septik, septiky, plastový septik, plastové septiky – Tříkomorové plastové septiky firmy Vodní zdroje Ekomonitor spol s .r.o. Chrudim slouží k čištění odpadních splaškových vod malých zdrojů znečištění (rodinné domy, rekreační objekty apod.). Objednávejte u nás, nebo jen nezávazně poptejte.

Jímky a čističky

Jímky, čističky, Čistička odpadních vod, plastové – http://www.jimkycisticky.cz/Jímky a čističky jsou součástí života a bydlení téměř každého člověka i celých rodin žijících v rodinných domcích především na vesnici, nebo v rekreačních oblastech. Především tam se bez nich neobejdeme. Jímky bývaly většinou zhotoveny z betonu, ale v současnosti jsou v trendu ekologické plastové odpadní jímky. Pro jejich osazení je nutné vybrat vhodné podloží – mělo by být pevné a suché.

Načítání trvalo 0.0681 sekund.