+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BRITISH CARS Ltd s.r.o. - Land Rover bazar

Klíčová slova: Land Rover, defender, discovery, range rover, free

E-mail: britishcars@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ?ervence 2011

Popis: BRITISH CARS Ltd s.r.o. Je firma s dlouholetou tradicí prodeje náhradních dílů pro Land Rovery. Má výhradní zastoupení pro Českou republiku od největšího výrobce náhradních dílů v Anglii -firmy BRITPART. BRITISH CARS Ltd s.r.o. prodává náhradní díly a širokou paletu doplňků pro vozy Land Rover, Land Rover defender, Land Rover freelander, Land Rover discovery, Land Rover Range Rover, MG ROVER a ROVER. Firma provádí odborný autoservis všech typů vozidel značky Land Rover a jejich diagnostiku. Má bohaté zkušenosti s přípravou vozidel na dlouhodobé expedice a s přestavbou vozidel pro závodní účely. Sama se úspěšně zúčastnila mnoha off road závodů např. v Maroku aj. Současně nabízí ojetá vozidla zn. Land Rover a poskytuje asistenci při případné koupi vozů zn. Land Rover.

Web: www.britishcars.cz

Další související informace

Redakční systém WEBIDEAL

reakční systém, správa www, webový systém – Redakční a publikační systém je systém pro snadnou a efektivní správu a úpravu webových aplikací. Vaše webové stránky, e-shopy nebo portály tak můžete díky redakčnímu systému jednoduše editovat a spravovat sami.

Alpha Rezidence Nábytek

alpha, alpharez, rezidence, rustikální, holandský, – Alpha Rezidence. Nabízíme holandský a rustikální nábytek. U nás koupíte stěny, skříně, soupravy, jídelní stoly, konferenční stolky, židle, komody, skříně, lampy a mosazné i jiné doplňky k rustikálnímu nábytku.

Tchibo

tchibo, tchibo.cz – Kompletní informace o spotřebním zboží fa Tchibo, na výběr bývá od bavlněného oblečení, přes moderní kuchyňské vybavení, šperky, elektroniku až po designový nábytek. Dále se dozvíte o veškerých prodejnách Tchibo, katalogu, a aktuální nabídce týdne.

Načítání trvalo 0.0717 sekund.