+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Brýle optické

Klíčová slova: komplet brýlí, brýle domu, optické dle předpisu

E-mail: algoristmus@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. b?ezna 2010

Popis: Nabízíme komplet brýlí: kvalitní brýlové obroučky + tvrzené polykarbonové brýlové čočky s antireflexem od 899 Kč !!! V našem obchodě najdete spoustu článků o tom jak vybrat obruby, čím se liší materiály obrub.

Web: www.bryleopticke.cz

Další související informace

Montáž sádrokartonu

výstavby domů, rekonstrukce, vestavby, stěny, – Provádíme kompletní stavební dodávky půdních vestaveb na klíč, jak zcela nové realizace, tak i rekonstrukce stávajících prostor. Dále provádíme rekonstrukce bytových i nebytových prostor, opravy a zateplování fasád, výstavby RD na klíč, obklady, dlažby, sádrokartóny, malířské i natěračské práce. Naši pracovníci Vám také bezplatně pomohou se zajištěním financování Vaší rekonstrukce, či stavby. Jsme v seznamu odborných dodavatelů a vyřizujeme státní dotace projektu ,, zelená úsporám". Naše firma působí výhradně v Olomouckém kraji, reference na naší práci můžete získat od stovek spokojených zákazníků.

kontaktní čočky

oční optika, dioptrické brýle, sluneční brýle – Naše firma, jejímž zaměřením je optika, zhotovuje dioptrické I nedioptrické brýle, nabízíme kontaktní čočky, včetně přípravků pro jejich údržbu, sluneční brýle, měření zraku. Kontaktní čočky - nyní i astigmatické s cylindrem.

Alarmy do domu

alarmy do domu, Jablotron 100, alarm, alarmy – Policejní statistiky jasně ukazují, že alarmy do domu jsou jedním z nejúčinnějších způsobů, jak ohránit dům nebo byt před nechtěnou návštěvou vetřelců. Alarmy Jablotron 100 vám poskytnou klid a bezpečí.

Načítání trvalo 3.6214 sekund.