+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BuildExpert

Klíčová slova: bidet, elektronický bidet, vybavení každé domácn

Datum vloľení do katalogu: 24. dubna 2011

Popis: Dovolte, abychom Vám představili společnost BUILDEXPERT a přivítali Vás tímto na nové informační stránce této společnosti. Naše obchodní politika je založena na spolupráci s obchodními firmami, které mají zájem o vývoz vlastního vyráběného sortimentu a uvedení na trh EU. Naši obchodní partneři jsou důkladně prověřováni a kontrolováni co se týče kvality vyráběných jednotlivých produktů. Nejenže klademe velký důraz na zpracování a kvalitu, ale také na design jednotlivých výrobků. Od samého začátku je naše společnost zapojena do Systému společného plnění EKO-KOM a plní tak svou povinnost zpětného odběru a využití odpadu z obalů.

Web: www.buildexpert.cz

Další související informace

Bowling Nevada Bar

výherní automaty, hrací automaty, vybavení heren, – Pronájem a prodej výherních automatů. Vybavení heren a barů jukeboxy, musicboxy, stolním fotbálkem. Pronájem kulečníkových stolů, šipek, boxerů, mp3 jukeboxů. Pronájem a prodej výherních automatů. Vybavení heren a barů jukeboxy, musicboxy, stolním fotbálkem. Pronájem kulečníkových stolů, šipek, boxerů, mp3 jukeboxů.

Hotel Kopanice v Žitkové

hotel, ubytování, Welness hotel Kopanice, – Wellness Hotel Kopanice**** -relaxace uprostřed nádherné přírody CHKO Bílé Karpaty. Nenechte si ujít romantickou projížďku kočárem. Celý komplex je nekuřácký. Vhodné pro rodiny s dětmi, zamilované páry, seniory, sportovce, kongresové služby, pořádání svateb, oslav, hostin. K dispozici 20x dvoulůžkový pokoj, 3x rodinný suite. K dispozici wellness centrum od 10-22 hod - relaxační bazén, whirpool, sauna, Kneippův chodník, relaxační zimní zahrada, fitness, tělocvična.

Vysoušení zdiva

Zařízení DryBand na sanaci zdiva je elektronický – Zařízení DryBand na sanaci zdiva je elektronický přístroj, který bezkontaktním a nedestrukčním způsobem zabezpečuje vytvoření potencionálního rozdílu mezi mokrou, vlhkou a suchou částí zdiva působením elektrického pole na molekuly vody, které jsou přítomné ve zdivu.

Načítání trvalo 3.7589 sekund.