+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Byoucz.cz

Klíčová slova: Byou-pohony, posuvné brány, otočné brány, garážová

E-mail: martin.grossmann@sluen.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. dubna 2010

Popis: Italská Firma Byou vyrábí a dodává kompletní sady pohonů pro posuvné a otočné brány a sekční garážová vrata.Pohony mají patentovaný ESA systém který zaručuje minimální spotřebu v klidovém stavu.Všechny komponenty a vlastní kompletace pohonů je prováděna výhradně v Itálii. Sady obsahují vše co potřebujete k montáži včetně vidomanuálu.

Web: www.byoucz.cz/

Další související informace

Garážová vrata ELEKTRIFY

vrata, garážová vrata, brány, průmyslová vrata, dř – Vyrábíme a montujeme garážová vrata dřevěná, dřevěná eurookna, dřevěné vchodové dveře, dřevěné fasády a dřevěné terasy. Vyrábíme garážová vrata sekční, průmyslová vrata, automatické brány. Výroba, prodej a servis po celé ČR. Elektrické motory LIFT-MASTER.

Jiří Bartoš - vrata

garážová vrata, brány, pohony, sekční vrata, průmy – Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem automatických garážových vrat, venkovních bran a pohonů. Na míru vyrábíme garážová sekční vrata, průmyslová vrata, posuvné brány a vrata dvoukřídlá s motorem i s ručním ovládáním.

Sunsystem

Sunsystem, rolety, vrata, žaluzie, brány, stínící – SUN SYSTEM s.r.o. - průmyslová a privátní garážová vrata - sekční - rolovací - výklopná, předokenní rolety, markýzy, žaluzie, sítě proti hmyzu. Společnost SUN SYSTEM se snaží zabezpečit rychlé a kvalitní služby v době záruky i po záruce.

Načítání trvalo 3.7178 sekund.