+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bytové doplňky, zahradní

Klíčová slova: bytové doplňky a dekorace, dárky, zahradní nábytek

E-mail: design@defakto-design.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ?ervence 2011

Popis: Bytové doplňky a dekorace ve stylovém designu. Zahradní nábytek, který je maximálně originální a pohodlný. Dárky, které nezevšední. Exkluzivní bytové doplňky a dekorace. Bytové doplňky a dekorace ve stylovém designu. Zahradní nábytek, který je maximálně originální a pohodlný. Dárky, které nezevšední. Exkluzivní bytové doplňky a dekorace.

Web: www.defakto-design.cz

Další související informace

Truhlářství Císler

truhlářství nábytek bytové doplňky dub rustikal – Naše firma se zabývá především výrobou rustikálních bytových dopňků - víceramenných dřevěných svícnů, polic, stojanů na květiny,věšáků apod. Vše je možno zhotovit dle přání zákazníka v různých barevných odstínech ve dvou povrchových úpravách: přírodní dub a dub rustikál. Nebráníme se ani výrobě podle nákresů dodaných zákazníkem.Naší doménou je zpracování dubového dřeva v různých barevných odstínech ve dvou povrchových úpravách: přírodní dub a dub rustikál. Výroba je převážně strojovou technologií a ručním dokončením dáváme vyniknout křivkám detailů, které jsou podtrženy kresbou dřeva.

Dárky

Dárky, hodiny, bytové doplňky – Vybíráme dárky pro naše blízké. Dárky pro maminku, pro tatínka, pro dceru i pro syna. Přehled modelů bytových doplňků vhodných jako dárky. Jak vybrat správné dárky pro ženy a pro muže. Kde koupit bytové doplňky a dárky na internetu.

Načítání trvalo 4.3826 sekund.