+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cajovyeshop.cz prodej sypaných čaju a bylin

Klíčová slova: sypané čaje, byliny, čínské čaje, japonské čaje

Datum vloľení do katalogu: 3. ??jna 2011

Popis: Zabýváme se prodejem sypaných čajů a bylin, známých i méně známých. Našim cílem je Vám přinést co nejzajímavější sortiment za příznivé ceny. Najděte si chvilku klidu a dopřejte si kvalitní sypaný nebo bylinný čaj z našeho obchodu cajovyeshop.cz.

Web: www.cajovyeshop.cz

Další související informace

etnobotanika

etnobotanika, ethnobotanical, byliny, halucinogeny – Přijměte pozvání, do etnobotanického obchodu, jenž vám nabízí různé exotické bylinky z celého světa, léčivé byliny pro bylinnou léčbu, bylinné extrakty, vonné pryskyřice a semena zajímavých rostlin. Přírodní afrodiziaka pro muže i ženy od potomků dávných civilizací. V nabídce naleznete extrakty rostlin a bylinky jako šalvěj divotvorná (salvia divinorum), puškvorec, kustovnice čínská, kotvičník zemní, amanita muscaria, kardamon, elettaria cardamomum, šalvěj bílá, salvia apiana, lobelka nadmutá, lobelia inflata, prérijní mimosa, desmanthus illinoensis, kanna, sceletium tortuosum, kratom, mitragyna speciosa, kola pravá, cola vera, kola lesklá, cola nitida, maca horská, lepidium meyenii, modrý leknín, nymphaea caerulea, africký kořen snů, silene capensis, calea zacatechichi, sinicuichi, heimia salicifolia, muira puama, ptychopetalum olacoides mujra, maraba galangová, kaempferia galanga, damiána, turnera diffusa, mandrake, mandragora, venuswave - bylinný afrodisiakální elixír, moonwalk - bylinný uvolňující elixír, kokmok - bylinný povzbuzující elixír, cerebrotonic bio produkt, bella muira bio produkt afrodisiakum, aphrodite bio produkt a jiné adaptogeny, stimutanty, bio elixíry, entheogeny, relaxanty, halucinogeny, šamanské rostliny. Můžete zde nakoupit rituální předměty z oblastí esoteriky, šamanismu, okultizmu, mystiky či buddhismu a také například Kinnick - Indiánskou směs bylin. Všechno zboží máme skladem a za skvělé ceny. Zboží odesíláme do 24 hodin.

Šalvěj divotvorná - afrod

afrodiziaka, semínka, byliny, šalvěj divotvorná, y – Nejstarší obchod s etnobotanickými rostlinami v Čechách a na Slovensku. V nabídce naleznete afrodiziaka, semínka a extrakty léčivých bylin jako šalvěj divotvorná, yerba maté, kotvičník a mnoho dalších.

Načítání trvalo 0.0550 sekund.