+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CARERO s.r.o.

Klíčová slova: CARERO s.r.o. kojenecké,oblečení, dupačky, polodup

E-mail: info@carero.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ??jna 2010

Popis: Velkoobchodní a maloobchodní prodej kojeneckého a dětského zboží. Oficiální distributor Caretero. Dále nabízíme kojenecké oblečení, kojenecké potřeby, cestovní postýlky, autosedačky, dětský nábytek a další kojenecké a dětské zboží.

Web: www.carero.cz/

Další související informace

Založenie s.r.o., Celtic

založenie s.r.o., predaj s.r.o., zakladanie s.r.o. – Založenie a predaj spoločností s.r.o. nemusí byť zdĺhavé a drahé ak sa obrátite na Celtic. S nami totiž ušetríte až polovicu výdavkov a všetko stihneme 24 hodín, kdekoľvek na Slovensku. Na trhu pôsobíme už niekoľko rokov a naše referencie hovoria za nás.

NADZÁKONNÁ LSD Direct s.r

LSD Direct s.r.o. Praha – Tato společnost nejen že zveřejňuje klamavou reklamu, podle které zajišťuje půjčky, je neprada,totiž místo zajištění půjček sama vybírá desátky za to, že občané jim naletěli a podepsali předem neplatné smlouvy. Tato společnost má totiž jediný zájem, a to hlavně podepsat smlouvu s žadateli o půjčku na dobře propracovaných a dopředu připravených smlouvách. Jakkoli jsou smlouvy právně dobře stylizovány, jsou neplatné. Zájemci uzavírají smlouvy ve finanční tísni. Jde o smlouvy spotřebitelské podle § 52 odst 3 Obč. zák., tedy zprostředkovatelé přímo a úmyslně zhoršují postavení žadatelů. rozhodčí smlouva je rovněž neplatná podle závazného judikátu Nejvyššího soudu sp. zn. Cdo 2857/2006 ze dne 30.10.2008 a přímo odporuje rozhodnutí ESD č. C - 168/05, obdobně ESD č. C - 40/08. Podle dalšího judikátu Vrchniho soudu v Praze sp. zn. 12 Cmo 496/2008, který byl zařazen do zelené sbírky, jsou rozhodčí doložky a smlouvy ve spotřebitelských smlouvách neplatné ve smyslu ust. § 39 a § 56 odst. 1 Obč. zák. a vysloveně obchází § 40a Obč. zákona. S analogií na § 647 odst. 1 Obch. zákoníku chytráci propojení s exekutorem a rozhodcem Romanem Plavcem protiprávně vymáhají neprokazatelné a smyšlené náklady, ačkoli nemají nárok na nic, rep. mají, ale na trestní stíhání pro podvod a lichvu. Ve smlouvách sami navrhují lichevní plnění 30% na 3-4 měsíce, t.j. nejméně 90% p.a. O spotřebitelském charakteru svědčí povaha (paradoxní) služby. Zprostředkovatel plnit nemusí, ale zájemce o službu musí zaplatit za službu, kterou neobržel. Vysloveně jde o zastírací a klamavé úkony v neprospěch spotřebitele.

Spoločenská zmluva

ready-made, právne služby, založenie s.r.o. – Aktuálny prehľad dostupných ready- made spoločností. Ponuka ready- made spoločností všetkých firiem na trhu. Čo je to ready- made spoločnosť. Otázky pri prevode spoločnosti, klady a zápory. Predaj a kúpa ready- made spoločností. Podnikateľské poradenstvo.

Načítání trvalo 3.5620 sekund.