+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CDRmarket

Klíčová slova: tonery, cartridge, kancelář, kancelářské potřeby

E-mail: obchod@cdrmarket.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. srpna 2009

Popis: Firma CDRmarket je specializovaný obchod s tonery a cartridge do tiskáren, kopírek a faxů a také nabízí kompletní sortiment kancelářských potřeb (papír, obálky, šanony, psací potřeby,..). CD a DVD media Verbatim, Imation,...

Web: www.cdrmarket.cz

Další související informace

Tiskni24.cz-vše pro tisk

tisk,tonery,náplně,tiskni24,repasy,notebooky,LCD, – E-shop specializovaný na tiskárny, multifunkční zařízení, kopírky, scannery a spotřební materiál. Nabízíme originální, kompatibilní a renovované cartridge, tonery a náplně. Prodáváme značky HP, Lexmark, Canon, Xerox, Epson, OKI, Ricoh.Dále máme v nabídce notebooky,LCD monitory,TV,navigace,mobilní telefony,navigace,herní konzole,PC doplňky,hry,spotřební elektronika atd.

Tonery cartridge inkousty

tonery, cartridge, inkoustové náplně, hp tonery – On-line prodej originální i kompatibilní tonery, cartridge a inkoustové náplně pro všechny typy tiskáren a kopírek. Specializujeme se na tonery canon, tonery hp, cartridge canon, cartridge HP a také náplně dalších značek.

Skartovačka, skartovačky

skartovacka, papir, skartace, kancelar – Skartovačka a skartovačky pro každého a každou kancelář. Naleznete zde široké spektrum skartovaček, které obsahuje jak stroje pro osobní potřebu, ke stolu, do malé i velké kanceláře, pro celá poschodí, ale i Skartovačky pro zpracování velkého objemu materiálu nebo kartonů. Vybrané Skartovačky dokáží skartovat i kovové sponky, plastové karty, CD/DVD nebo diskety. Provádíme veškerou skartaci dokumentů pro vaší kancelář.

Načítání trvalo 0.0627 sekund.