+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Centrum-zateplení.cz

Klíčová slova: zateplení, polystyren, zateplení fasád, fasádní

E-mail: centrumzatepleni@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. b?ezna 2010

Popis: Internetové stavebniny centrum-zatepleni.cz se specializují na dodávku materiálu potřebného k zateplení. Zároveň se zabýváme stavební činností zaměřenou především na realizace spojené s vnějším opláštěním budov, včetně renovací fasád, zateplení fasád. Využíváme fasádní polystyren, izolační vaty atd. Tým Centrum-zatepleni.cz tvoří pracovníci s dlouholetými zkušenostmi v oblasti zateplování staveb. Prodejce materiálu a poradce pro řešení a aplikaci zateplovacích systémů Jiří Doležel - provozovatel eshopu www.centrum-zatepleni.cz a Lukáš Malek - realizace zakázek a služby v programu Zelená úsporám. Nabízíme vám kompletní řešení pro zateplení fasád, odborné poradenství a profesionální individuální přístup ke každému zákazníkovi. Poskytujeme veškeré služby v rámci programu Zelená úsporám (zpracování projektu, výpočet a návrh nového stavu, vyřízení dotace, realizace zakázky). Naše služby zahrnují také odborné posouzení technického stavu fasády před zateplením, navržení vhodného zateplovacího systému, financování zateplení na splátky, zpracování grafického návrhu fasády a řešení dalších individuálních požadavků zákazníka. V naší nabídce dále naleznete stavební materiál pro řešení zateplení střech, stropů, podlah a soklu. Díky velmi dobré spolupráci s předními výrobci stavebního materiálu Vám dokážeme poskytnout nabízené zboží za velkoobchodní ceny. Zboží zavážíme zdarma po celé ČR v závislosti na objednaném množství.

Web: www.centrum-zatepleni.cz

Další související informace

Taneční boty, dresy

taneční boty, boty na balet, piškoty, step, boty – Taneční boty a taneční obuv pro balet, zumbu, step, splečenské tance, disco, street dance, jazz, gymnastiku, aerobick, boogie nebo rock´n´roll. Eshop s taneční obuví, tanečním oblečením, dresy a doplňky.

Redakční systém WEBIDEAL

reakční systém, správa www, webový systém – Redakční a publikační systém je systém pro snadnou a efektivní správu a úpravu webových aplikací. Vaše webové stránky, e-shopy nebo portály tak můžete díky redakčnímu systému jednoduše editovat a spravovat sami.

Zlatníctvo - svadobné obrúčky atď.

svadobne obrucky,zlate nausnice,strieborne sperky, – Vyberte si z našeho širokého sortimentu zlatých a strieborných šperkov za nízke ceny. Našim provradým záujmom je mať čo najviac spokojných zákazníkov. Tovar máme skladom, takže svoj vybraný šperk budete mať u seba v čo najkratšom čase.

Načítání trvalo 0.0572 sekund.