+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Centrum-zateplení.cz

Klíčová slova: zateplení, polystyren, zateplení fasád, fasádní

E-mail: centrumzatepleni@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. b?ezna 2010

Popis: Internetové stavebniny centrum-zatepleni.cz se specializují na dodávku materiálu potřebného k zateplení. Zároveň se zabýváme stavební činností zaměřenou především na realizace spojené s vnějším opláštěním budov, včetně renovací fasád, zateplení fasád. Využíváme fasádní polystyren, izolační vaty atd. Tým Centrum-zatepleni.cz tvoří pracovníci s dlouholetými zkušenostmi v oblasti zateplování staveb. Prodejce materiálu a poradce pro řešení a aplikaci zateplovacích systémů Jiří Doležel - provozovatel eshopu www.centrum-zatepleni.cz a Lukáš Malek - realizace zakázek a služby v programu Zelená úsporám. Nabízíme vám kompletní řešení pro zateplení fasád, odborné poradenství a profesionální individuální přístup ke každému zákazníkovi. Poskytujeme veškeré služby v rámci programu Zelená úsporám (zpracování projektu, výpočet a návrh nového stavu, vyřízení dotace, realizace zakázky). Naše služby zahrnují také odborné posouzení technického stavu fasády před zateplením, navržení vhodného zateplovacího systému, financování zateplení na splátky, zpracování grafického návrhu fasády a řešení dalších individuálních požadavků zákazníka. V naší nabídce dále naleznete stavební materiál pro řešení zateplení střech, stropů, podlah a soklu. Díky velmi dobré spolupráci s předními výrobci stavebního materiálu Vám dokážeme poskytnout nabízené zboží za velkoobchodní ceny. Zboží zavážíme zdarma po celé ČR v závislosti na objednaném množství.

Web: www.centrum-zatepleni.cz

Další související informace

Stavebniny - polystyren, izolace

stavebniny, polystyren, osb desky, sádrokarton – Stavebniny hakor.cz prodávají stavebniny a stavební materiál pro zateplení, jako jsou polystyren a izolační vata, fasádní omítky a ostatní stavební materiál pro zateplení rodinných domů a budov. V nabídce je také ostatní stavební materiál jako jsou OSB a MFP desky, tvárnice Ytong, cihly Heluz a Porotherm, omítky a jiný materiál pro vaši stavbu či rekonstrukci. Dovoz většiny materiálu přímo z centrálních skladů.

Alpha Rezidence Nábytek

alpha, alpharez, rezidence, rustikální, holandský, – Alpha Rezidence. Nabízíme holandský a rustikální nábytek. U nás koupíte stěny, skříně, soupravy, jídelní stoly, konferenční stolky, židle, komody, skříně, lampy a mosazné i jiné doplňky k rustikálnímu nábytku.

Aloenwa

NWA, Aloenwa, produkty Aloe Vera, doplňky stravy, – Produkty od firmy NWA se zaměřením na Aloe Vera. V naší nabídce najdete produkty Aloe Vera, doplňky stravy, luxusní šperky, krmivo pro psi, kočky a koně, kvalitní kávu a další.

Načítání trvalo 0.0906 sekund.