+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cezema - elektronáradie

Klíčová slova:

E-mail: cezema@cezema.sk

Datum vloľení do katalogu: 25. ??jna 2012

Popis: Predaj a servis ručného elektrického náradia pre profesionálov. Sme autorizovaný predajca značiek Narex, Protool, Festool, Bosch, Skil, Metabo a dalších. Okrem uvedených značiek ponúkame široký sortiment náradia a príslušenstva. Nakoľko naším cieľom je čo najväčšia spokojnosť zákazníkov, rozhodli sme sa tieto skúsenosti využiť i vo vlastnom e-shope. Vďaka pultovému predaju v našej značkovej predajni máme drvivú väčšinu sortimentu na sklade, takže objednávky prijaté do 14.00 sa z 90% expedujú ešte v ten deň. Postupne e-shop budeme rozširovať i o ďalšie renomované značky el. náradia a príslušenstva.

Web: www.cezema.sk

Další související informace

Hypotéka bez registru a bez příjmů

hypotéka, půjčka, americká, nebankovní, – Hrozí Vám exekuce nebo dražba nemovitosti? Domluvte si u nás nezávaznou schůzku a informujte se o možnosti americké hypotéky. Nenahlížíme do registru dlužníků a nepožadujeme prokazování příjmů.

Půjčka bez potvrzení o př

půjčka bez potvrzení příjmu, půjčka bez potvrzení – Půjčka bez potvrzení o příjmu je nabízena mnoha českými firmami. Účelem tohoto blogu je poskytnout vám základní informace jak si vybrat tu správnou společnost. Na stránce se můžete také podělit o zkušenosti s dalšími firmami.

Kachlová kamna

Kachlová kamna – Společnost zabývající se kompletní dodávkou tepla do Vašich domovů. Cílem společnosti je skloubení nároků na moderní bydlení s technicky vyspělými možnostmi vytápění. Zabýváme se distribucí českých a evropských dodavatelů topných systémů od poradenství, montáž až po pozáruční servis.

Načítání trvalo 1.3683 sekund.