+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chafergel - hořlavá pasta

Klíčová slova: Chafergel, hořlavá pasta, hořlavý gel, chafing dis

E-mail: info@chafergel.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ledna 2012

Popis: Bezpečnostní hořlavá pasta Chafergel hoří až 3,5 hodiny. Obsahuje nejedovatý ethanol, díky kterému Chafergel hoří bez zbytečného zápachu a kouře. Proto je vhodný pro používání i uvnitř místnosti. Vhodný pro použití pod chafing dish , rechaud či fondue.

Web: www.chafergel.cz

Další související informace

Zubní pasta

zubní pasta, bělící, elmex, proti paradentóze – Kvalitní zubní pasta by neměla chybět v koupelně žádného člověka. Pro vybělení zubů se používají bělící zubní pasty. Speciání pasty se vyrábí také proti paradentóze. Tak neváhejte a navštivte náš web.

Hyaluron gel

hyaluron gel, přírodní lifting, vyhlazení vrásek – Hyaluron Anti Ageing Concentrate je čirý vysoce účinný gel s čistě koncentrované kyseliny hyaluronové, která dodává pleti díky svým vlastnostem při pravidelném používání hladší vzhled. Přírodní lifting, vyhlazení vrásek

BIOKV.cz

kosmetika,tělo, šampon, gel, mýdlo, krém,ruce, oči – Provozujeme obchody s přírodní kosmetikou a drobným dárkovým zbožím. Na přání Vám Vámi vybrané zboží dárkově zabalíme. Možnost objednání dárků na firemní akce, pro klienty, hotelové hosty, přátele a známé.

Načítání trvalo 0.0882 sekund.