+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chicshop.cz

Klíčová slova: letní šaty,dámské kalhoty,italské letní kozačky,

E-mail: shop@chicshop.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. kv?tna 2013

Popis: Bundy Snowimage, kožešinové vesty Chic, kožené doplňky, kožená obuv, pletené čepice,italské letní kozačky,šaty kalhoty Cipo&Baxx a doplňky, které vystihnou váš celkový outfit... Vybíráme pro vás luxusní kousky ze světa módy, které mají nápaditost, barevnost a podtrhují osobní styl. Přednost u nás má volnost a progresivita. Časem se tak můžete těšit na stále větší výběr oblečení a originalitu v těchto směrech. Jsme tu pro vás více jak rok a velmi si vážíme vaší přízně.

Web: www.chicshop.cz

Další související informace

Letní Šaty E-Shop

saty, letni saty, damske saty, šaty – Internetový obchod - atraktivní dámská móda a luxusní spodní prádlo pro ženy a dívky, které chtejí vystoupit z neosobní šedi oblékání a chtejí být jiné. Chtejí být své, moderně oblečené a chtějí být IN.

Sojka - spolek mladých

česko-německé tábory, letní tábory, tábor, tábory – Sojka je občanské sdružení zabývající se organizovaním volnočasových aktivit pro děti a mládež. Pořádáme mnoho česko-německých akcí jak pro své členy, tak pro širokou veřejnost. Pořádáme česko-německé akce jako například dvojjazyčné letní tábory v Německu, velikonoční tábor v Čechách, spoustu víkendových akcí, workshopů a také tradiční SOJKA-ples.

Načítání trvalo 0.0904 sekund.