+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chránič matrace

Klíčová slova: Cránič matrace, emitex, chránič emitex

E-mail: info@emitex.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ?ervence 2011

Popis: Prodej chráničů matrace od firmy Emitex. Matracový chránič je účinnou ochranou před znečištěním matrace a funguje jako antibakteriální ochrana. Chránič firmy Emitex je pro tekutiny nepropustný, zabrání tak proniknutí vlhkosti a znehodnocení matrace. Zvyšuje tak osobní hygienu i hygienu lůžka.

Web: www.chranicmatrace.eu/

Další související informace

Matrace Tropico

matrace, rošty, polštáře, zdravotní, ortopedické – Vysoce kvalitní matrace značky Curem. Předkládáme Vám širokou nabídku produktů a doufáme, že ve spolupráci s našimi prodejci zvolíte ideální řešení pro Váš zdravý spánek. Při výrobě matrací využíváme dlouholetých zkušeností z oboru.

Matrace, postele

Matrace, postele – Prodáváme zboží potřebné pro zdravý spánek - matrace, rošty a postele. Pouze správná kombinace matrace, postele a roštu znamená zdravé spaní. Všechny odborné rady jsou zdarma.

Spíme-zdravě

Matrace, Postele, Anatomické polštáře, Rošty – Specialista na zdravé spaní. Elektronický obchod zaměřený na prodej matrací. Lůžkovin, lamelových roštů, nábytku z masívu a doplňků pro zdravé spaní. U většiny produktů, nyní doprava zdarma po celé ČR

Načítání trvalo 2.9785 sekund.