+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chránič matrace

Klíčová slova: Cránič matrace, emitex, chránič emitex

E-mail: info@emitex.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ?ervence 2011

Popis: Prodej chráničů matrace od firmy Emitex. Matracový chránič je účinnou ochranou před znečištěním matrace a funguje jako antibakteriální ochrana. Chránič firmy Emitex je pro tekutiny nepropustný, zabrání tak proniknutí vlhkosti a znehodnocení matrace. Zvyšuje tak osobní hygienu i hygienu lůžka.

Web: www.chranicmatrace.eu/

Další související informace

Curem luxusní matrace

Luxusní, matrace, speciální pěna, Curefoam, pěna – Prodáváme luxusní matrace značky Curem od světového výrobce matrací Hilding Anders. Matrace Curem poskytují vynikající oporu těla, měkké zóny pro ramena a boky a úlevu zádům při spánku díky pěně Curefoam, která reaguje na teplo a tlak.

Eva Slováčková - Nábytek

program zdravého spaní, matrace, lamelové rošty, a – Naší specializací je program zdravého spaní, ve kterém najdete matrace, lamelové rošty, anatomické polštáře. Dále nabízíme nábytek pro obývací pokoje, ložnice, postele, skříně, dětské pokoje, masivní nábytek, a kuchyně.

Matrace

matrace, postele, ložnice, lamelové rošty, postel – Dvojlůžko, postel kovové dřevěné, z masivu, s úložným prostorem, dětské patrové postele, manželské čalouněné postele, zdravotní matrace, matrace do postele, rošty, ložnice nábytek. Vše najdete na www.reverie.cz

Načítání trvalo 0.0769 sekund.