+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chránič matrace

Klíčová slova: Cránič matrace, emitex, chránič emitex

E-mail: info@emitex.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ?ervence 2011

Popis: Prodej chráničů matrace od firmy Emitex. Matracový chránič je účinnou ochranou před znečištěním matrace a funguje jako antibakteriální ochrana. Chránič firmy Emitex je pro tekutiny nepropustný, zabrání tak proniknutí vlhkosti a znehodnocení matrace. Zvyšuje tak osobní hygienu i hygienu lůžka.

Web: www.chranicmatrace.eu/

Další související informace

Matrace Tropico

matrace, rošty, polštáře, zdravotní, ortopedické – Vysoce kvalitní matrace značky Curem. Předkládáme Vám širokou nabídku produktů a doufáme, že ve spolupráci s našimi prodejci zvolíte ideální řešení pro Váš zdravý spánek. Při výrobě matrací využíváme dlouholetých zkušeností z oboru.

Zdravotní matrace

zdravotní matrace, matrace, postele – E-shop zaměřený na zdravotní matrace, postele a nábytek do ložnicí. Nabízíme vysoce kvalitní matrace a postele, které vám umožní pohodlný nerušený spánek a dokonalou relaxaci. Nakupujte zdravotní matrace pohodlně.

Matrace a rošty s.r.o.

matrace, dětské matrace, rošty – Společnost MATRACE A ROŠTY s.r.o. Vám nabízí matrace, dětské matrace, postele, lamelové rošty a doplňkový sortiment pro zdravý a pohodlný spánek. Naším cílem je nabízet unikátní zboží, jehož nejhlavnější předností je kvalita. Všechny námi nabízené matrace a rošty jsou jedinečné a splňují veškeré požadavky pro zdravý a pohodlný spánek.

Načítání trvalo 2.9095 sekund.