+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chůvička Nanny -

Klíčová slova: chůvička, nanny, baby monitor dechu, phone

E-mail: mameibebe@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. b?ezna 2010

Popis: Nanny chrání Vaše miminko před riziky náhlého selhání dechu (SIDS), dušení či dávení. Citlivá elektronika Nanny trvale sleduje a zobrazuje frekvenci dechu dítěte. Nanny je nepostradatelný pomocník při péči o kojence s nízkou porodní váhou, rizikovými zdravotními komplikacemi, ale i o zcela zdravé miminko.

Web: www.mame-i-bebe.com

Další související informace

Google mobil

googlephone gphone google phone htc g1 – Informace o smartphonu G1 od společností HTC a Google (operační systémem Android), který je znám taky jako prvej Google Phone a představuje skutečnou výzvu pro celej trh s mobilními technologiami především pro společnost Apple a jeich iPod.

Autosedačky-Bazar.com - i

autosedačky, dětské potřeby, bazar, inzerce, baby – Inzerce dětských autosedaček všech značek, denně nové nabídky z celé ČR. Nabídka i poptávka zdarma. Inzerce dětských autosedaček všech značek, denně nové nabídky z celé ČR. Nabídka i poptávka zdarma.

GameHell

server, game, games, servers, monitor game – game server, monitor server, best server, best game server, best game, gamehell, call of duty, lineage, world of warcraft, counter strike,

Načítání trvalo 0.0720 sekund.