+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chůvička Nanny -

Klíčová slova: chůvička, nanny, baby monitor dechu, phone

E-mail: mameibebe@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. b?ezna 2010

Popis: Nanny chrání Vaše miminko před riziky náhlého selhání dechu (SIDS), dušení či dávení. Citlivá elektronika Nanny trvale sleduje a zobrazuje frekvenci dechu dítěte. Nanny je nepostradatelný pomocník při péči o kojence s nízkou porodní váhou, rizikovými zdravotními komplikacemi, ale i o zcela zdravé miminko.

Web: www.mame-i-bebe.com

Další související informace

Google mobil

googlephone gphone google phone htc g1 – Informace o smartphonu G1 od společností HTC a Google (operační systémem Android), který je znám taky jako prvej Google Phone a představuje skutečnou výzvu pro celej trh s mobilními technologiami především pro společnost Apple a jeich iPod.

Dzunglehracek.cz

hračky, lego, baby born, chou chou, děti, kuchyňky – Internetový obchod zaměřený na prodej hraček pro děti. Široký výběr stavebnic Lego, panenek a příslušenství, dětské pracovní ponky, obchody, kuchyňky, odrážedla a další hračky. Nakupujte z pohodlí vašeho domova.

MEDIMPLANT s.r.o.

monitor dechu,apnoe monitor,babysense – Firma MEDIMPLANT s.r.o. - nabízí prsní implantáty Mentor, kompresní prádlo, injekční výplně Teosyal, vlákna Happy Lift a Aptos, Péče o jizvy Silipos a monitor dechu Babysense II, který je určen do zdravotnických zařízení ale i domácností.

Načítání trvalo 3.4990 sekund.