+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chůvička Nanny -

Klíčová slova: chůvička, nanny, baby monitor dechu, phone

E-mail: mameibebe@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. b?ezna 2010

Popis: Nanny chrání Vaše miminko před riziky náhlého selhání dechu (SIDS), dušení či dávení. Citlivá elektronika Nanny trvale sleduje a zobrazuje frekvenci dechu dítěte. Nanny je nepostradatelný pomocník při péči o kojence s nízkou porodní váhou, rizikovými zdravotními komplikacemi, ale i o zcela zdravé miminko.

Web: www.mame-i-bebe.com

Další související informace

Fotoatelier Babyphoto, Zl

babyphoto, babyfoto, baby foto, baby photo foto – Fotostudio v Brně se zaměřením na fotografie dětí, foto v těhotenství, umělecké akty, portrétní fotografii a rodinné foto a rodinný portrét. Fotoateliér Babyfoto, novorozenci, miminka, děti, rodina, těhotenství a krása.

Masáže Frýdek

masáže, lymfatická masáž, masáž, baby masáž, baňko – Masáže pro vaše zdraví a pohodu. Nabízím sportovní kondiční masáže, lymfatické masáže, baňkování, baby masáže a další typy masáží, které jsou určeny pro odpočinek a relaxaci vašeho těla. Pojďte se odreagovat.

US baby shop

US baby shop – US Baby shop je internetový obchod s dětským zbožím od kočárků přes autosedačky až po dupačky a dudlíky. Maminky, vybírejte z těch nejhezčích a kvalitních věcí pro Vaše děti! US Baby shop je internetový obchod s dětským zbožím od kočárků přes autosedačky až po dupačky a dudlíky. Maminky, vybírejte z těch nejhezčích a kvalitních věcí pro Vaše děti!

Načítání trvalo 3.3078 sekund.