+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chytré IQ Hračky

Klíčová slova: chytré hračky, naučné, didaktické, experimentální

E-mail: info@iqhracky.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. b?ezna 2011

Popis: Zajímavé hračky pro rozvoj dětské inteligence, představivosti a poznání. Specializujeme se na živé experimentální sady – motýlí zahrádka, mraveniště, skleníky s rostlinami, živý listonoh, strašilka a další. Značky Insect Lore, Uncle Milton, Eureka, GlowStars, SmartLab, Bornimago, Triassic Triops a další.

Web: www.iqhracky.cz

Další související informace

Chlorella Japan tablety z

RNA, DNA, aminokyseliny, vitamíny, minerály, antio – Chlorella Japan jsou tablety z mořské řasy obsahující důležitý chlorofyl. Toto barvivo výrazně pomáhá zlepšit krevní obraz, urychlit hojení ran. Povzbuzuje myšlení a paměť. Detoxikuje organismus, čistí trávící ústrojí a podporuje vylučování.

Autopotahy na míru

přesné autopotahy na míru, univerzální autopotahy, – Přesné autopotahy na míru každého automobilu. Univerzální autopotahy padnoucí na většinu automobilů. Autopotahy na domácí i zahraniční vozy. Autotrika, autopotahy na jednu sedačku a další autodoplňky.

Tchibo

tchibo, tchibo.cz – Kompletní informace o spotřebním zboží fa Tchibo, na výběr bývá od bavlněného oblečení, přes moderní kuchyňské vybavení, šperky, elektroniku až po designový nábytek. Dále se dozvíte o veškerých prodejnách Tchibo, katalogu, a aktuální nabídce týdne.

Načítání trvalo 0.0738 sekund.