+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cisticky-jimky-septiky.cz

Klíčová slova: čističky OV,čističky,jímky,septiky,čistírny,nádrže

E-mail: info@eko-schindler.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ledna 2011

Popis: Specializovaný e-shop na jímky , septiky a čističky odpadních vod , velice kvalitní výrobky pro jednoduchou instalaci za přijatelné ceny. Nádrže jsou zhotovené metodou vstřikováním a zajišťují vysokou pevnost a houževnatost.

Web: www.cisticky-jimky-septiky.cz

Další související informace

Biowa biologické čističky

Biologické domovní čističky odpadních vod – Biowa: Biologické domovní čističky odpadních vod - vše pro likvidaci odpadních vod - projektace a instalace - domácí ČOV pro rodinné domy - RD, jímky, septiky, lapače tuků...Biowa: Biologické domovní čističky odpadních vod - vše pro likvidaci odpadních vod - projektace a instalace - domácí ČOV pro rodinné domy - RD, jímky, septiky, lapače tuků...

Online seznámení

seznamka, rande, jak sbalit holku, seznamka online – Přední česká seznamka s více než tisíci uživatelů. Naleznete zde užitečné návody jak sbalit holku a jak se seznámit s klukem, přečtete si rady pro perfektní rande a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací z oblastí seznamování. Seznamka s vysokým stupněm ochrany vašeho soukromí, rozsáhlou uživatelskou komunitou, kde můžete využít spoustu přídavných funkcí. Nezůstávejte o samotě, seznamte se na Jiskření.cz.

Dřevěné ploty

dřevěné ploty, jímky, septiky, čističky – Dodáváme dřevěné ploty - ručně škrabané i strojně frézované - výrobu i montáž, dále jímky, septiky a rovněž čistírny odpadních vod. Profesionální služby v oblasti plastových výrobků poskytujeme našim zákazníkům více než 15 let.

Načítání trvalo 2.2763 sekund.