+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CITYHIT.cz - Hromadné sle

Klíčová slova: hromadné nakupování, hromadné slevy, slevy

E-mail: info@cityhit.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ledna 2011

Popis: CITYHIT přináší originální dárky, jedinečné zboží a služby v originálním světě online hromadného nakupování, zpříjemňuje život milovníkům skvělých nápaditých nabídek a levných nákupů. Nejsme jedni ze sta, jsme první! Žij levněji!

Web: www.cityhit.cz









Další související informace

Katalog obchodů

obchod, privydelek, slevy – Katalog e-shopů s možností přivýdělku z domova, internetové obchodování, registrace vlastních web stránek, sezónní zboží za akční ceny, půjčky, hračky, auto-moto, zájezdy, nákupní centrum, šperky, léky

Maximální sleva - exkluzi

sleva, slevy, ubytování, cestování, voucher, akce – Nabídka exkluzivních slevových voucherů za nízké ceny. Ubytování a mnoho dalších zajímavých akcí s výraznou hromadnou slevou. Korektní zacházení jako s normálním zákazníkem. Jedinečná možnost využít zlevněných akcí za neuvěřitelné ceny!

Móda slevy

móda, luxus, slevy – Levné módní a luxusní zboží z nabídky slevových portálů. Každý den nové slevy na dámské i pánské oblečení, šperky, hodinky a další módní doplňky. Dopřejte si nový kousek do svého šatníku doslova za pár korun. Neplaťte plnou cenu, když nemusíte.

Načítání trvalo 0.0823 sekund.