+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

cleverbooks.cz

Klíčová slova: počítačová literatura

E-mail: info@cleverbooks.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervna 2009

Popis: Internetové knihkupectví - specialista na počítačovou literaturu. Nabízíme kompletní sortiment české počítačové literatury všech vydavatelů, většinu knih máme skladem a odesíláme je do 24 hodin po objednání.

Web: cleverbooks.cz

Další související informace

Motiv Press - manažerská

kniha, knihy, manažerská literatura – Motivpress.cz to je manažerská literatura zaměřená na osobní rozvoj, management, personalistiku a marketing. Motivpress nabízí krásné knihy pro krásné lidi! Většina knih Vám bude doručena zítra nebo pozítří.

umarecka.cz

knihy, prodej knih, odborná literatura – Internetové knihkupectví zaměřené na odbornou literaturu. Knihy rozděleny do kategorií počítačová, lékařská, technická, elektro, auto-moto, ekonomická, právnická, psychologie a další. Dále nabízíme doplňky s motivem linuxu.

Internetové knihkupectví

ucebnice, levne ucebnice, odborna literatura – Internetové knihkupectví Levneucebnice.cz Vám v současné chvíli přináší přes tisíc učebnic, jejichž nabídka se navíc každým dnem výrazně rozšiřuje. Proto pokud jste nenašli Vaši učebnici, či knihu, tak neváhejte a napište nám. Nabízíme knihy z oborů medicíny, ekonomie, práva, společenských věd, IT, jazyků a mnoha dalších. Disponujeme kompletní nabídkou nakladatelství ASPI (Wolters Kluwer), C.H.Beck, Computer Press , Galén, Grada, H+H, Karolinum, Leda, Linde, Longman, Management press, Maxdorf, Nakladatelství Aleš Čeněk, PROFESSIONAL PUBLISHING a Triton. Máte-li jakékoliv dotazy či připomínky, neváhejte nás kontaktovat.

Načítání trvalo 0.0537 sekund.