+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Codaart.sk

Klíčová slova: knihy, beletrie pro děti, beletrie pro dospělé

E-mail: codaart@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. srpna 2009

Popis: Coadaart.sk je internetové knihkupectví v Novom Meste nad Váhom, které má i kamennou prodejnu, kde jsi svoje knihy můžete vyzvednout bez nutnosti platit poštovné. V nabídce tohoto knihkupectví naleznete knihy typu beletrie a to jak pro děti tak pro dospělé. Naše nabídka dále obsahuje hudební CD média s písněmi vašich oblíbených zpěváků. Do kanceláře se Vám mohou hodit naše nástěnné a stolní kalendáře a také mapy. Studenti ocení naší odbornou literaturu a učebnice. Pro dospělé co se chtějí také vzdělávat je tu populárně naučná literatura. Codaart.skknihkupectví pro Vás.

Web: www.codaart.sk/

Další související informace

Špidla Data Processing

hry, software, hry pro děti, logické hry – On-line prodej her a softwaru. Nabídka ze stovek titulů her od akčních až po logické. V sortimentu máme také kolekce programů širokého využití. V případě vadného zboží zasíláme obratem nové.

Gecco.cz

stavebnice, děti, hra, hry, hračky pro děti – Gecco originální česká stavebnice pro děti od šesti let s patentovaným systémem spojení. Stavebnice rozvíjí kreativitu, motoriku, prostorové vnímání, zapojuje fantazii, představivost a podporuje logické myšlení. Originální česká stavebnice pro děti.

Pojištění a spoření pro děti

pojištění, pro děti , pojištění pro děti, spoření – Webová stránka vám představí druhy pojištění a spoření pro Vaše děti. Seznámí vám se základními druhy pojištění a spoření, vysvětlí vám spoustu informací a ukáže vám spoustu výhod i nevýhod různých pojišťoven.

Načítání trvalo 0.0573 sekund.