+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Codaart.sk

Klíčová slova: knihy, beletrie pro děti, beletrie pro dospělé

E-mail: codaart@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. srpna 2009

Popis: Coadaart.sk je internetové knihkupectví v Novom Meste nad Váhom, které má i kamennou prodejnu, kde jsi svoje knihy můžete vyzvednout bez nutnosti platit poštovné. V nabídce tohoto knihkupectví naleznete knihy typu beletrie a to jak pro děti tak pro dospělé. Naše nabídka dále obsahuje hudební CD média s písněmi vašich oblíbených zpěváků. Do kanceláře se Vám mohou hodit naše nástěnné a stolní kalendáře a také mapy. Studenti ocení naší odbornou literaturu a učebnice. Pro dospělé co se chtějí také vzdělávat je tu populárně naučná literatura. Codaart.skknihkupectví pro Vás.

Web: www.codaart.sk/

Další související informace

Hej pojďte sem!

Hádanky, skrývačky, dobrodružné, pro děti, karty, – Pojďte zabít nudu s našimi hrami! Hádanky, skrývačky, dobrodružné, pro děti, karty, akční. Tisíce nových online her pro pobavení, trénování postřehu a vaší paměti. Naše hry jsou zkrátka nejlepší odreagování.

Věda nás baví - kroužky

věda nás baví, kroužky pro děti, kroužky praha, – Věda nás baví je nezisková organizace, která pořádá kroužky pro děti a seznamuje tak žáky s vědními obory jako je chemie, fyzika, biologie, vědy o zemi, kosmické vědy a aplikované vědy. To vše interaktivním a zábavným způsobem, v rámci kterého si děti mohou vědecké poznatky vyzkoušet v praxi.

Načítání trvalo 3.5729 sekund.