+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

COOL-SHOP.SK

Klíčová slova: tricka, mikiny, hrnceky, darceky

E-mail: info@cool-shop.sk

Datum vloľení do katalogu: 2. ?nora 2011

Popis: Tričká, mikiny, hrnčeky a darčekové predmety rôznych štýlov. Velký výber motívov. Vysoká kvalita tlače. Super ceny. Nad 30,-€ poštovné zdarma. Fotodarčeky, hrnčeky, puzzle, podložky pod myš, pokladničky.

Web: www.cool-shop.sk/

Další související informace

Trička na potisk

Trička – Importujeme a distribuujeme kvalitní bavlněná trička z Číny. Naše trička mají značku CHOK a hodí se na potisk. Dále dodáváme pánské polokošile, dětská trička a dětské polokošile. Trička a polokošile distribuujeme v široké nabídce barev a velikostí. Společnost K.D.Europe International s. r.o. dodává ve velkém trička a polokošile určené k následnému individuálnímu potisku. CHOK je nová značka pro trička a polokošile na českém trhu. Značka CHOK je garancí vysoké kvality.

Vlastní potisk triček a mikin

potisk triček, trička s potiskem, potisk, mikiny – Pokud toužíte po tričku s vlastním potiskem a k tomu za velmi příznivou cenu, pak jste si nemohli vybrat lépe. Na www.moje-triko.cz si totiž takové tričko můžete vyrobit přesně podle svého přání a návrhu. Tisk provádíme na kvalitní 160-200gr trička pomocí nejmodernější technologie. Zaručujeme Vám vysokou kvalitu potisku, cenově dostupnou nabídku a co nejkratší termín dodání. Potisknout trička, hrnky, mikiny a jiný textil nebylo nikdy jednodušší, navštivte online eshop s potiskem triček vlastním motivem! Nabídka je široká a jistě si vyberete.

Prima nápad

trička,potisk,mikiny,dárky,spodní prádlo,hrnky – E-Shop plný originálních triček, mikin, prádla a dárkových předmětů. Vytvořte si jednoduše vlastní návrh jedinečného dárku pro Vaše blízké a přátele! Kvalita za přijatelné ceny! Trička s potiskem, mikiny, tílka, spodní prádlo dámské i pánské, dětská trika, polštářky, hrnky s potiskem, puzzle, placky, dárkové předměty, sportovní dresy, vlastní design.

Načítání trvalo 0.0918 sekund.