+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Coolsperky.cz

Klíčová slova: Ocelové šperky, bižuterie, kabelky, kožené náramky

E-mail: info@coolsperky.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. b?ezna 2011

Popis: Dovoz, velkoobchod, maloobchod s ocelí, bižuterií, wolfrámem, koženými náramkami a luxusními kabelkami z USA. V nabídce více jak 15.000 ks šperků za vynikající ceny, zajímavých designů a barev a více jak 1000 ks krásných a kvalitních kabelek.

Web: www.coolsperky.cz

Další související informace

Stylovabizuterie.cz

Šperky, Bižuterie, Prsten, Náušnice, Náramek, Náhr – Prodej originálních šperků a bižuterie za bezkonkurenční ceny. Nabídka množství módních stylů. Široká nabídka náušnic, náhrdelníků, náramků, prstenů, souprav a mnoho dalšího. V nabídce také kvalitní šperky s komponenty swarovski známými po celém světě.

Borsa.cz

Coccinelle, Furla, kabelky, luxusní, eshop, – Eshop luxusních kabelek Coccinelle, Furla a Lacoste. Borsa.cz se zabývá dovozem kabelek z Itálie a jejich prodejem prostřednictvím internetu, čímž minimalizuje náklady a snižuje tak koncovou cenu. V současné době dovážíme tři vybrané značky, a to Coccinelle, Furla a Lacoste. Poznávacím znamením těchto značek je jedinečný styl, kvalita, inovativní materiály a citlivost k potřebám trhu i žen. Předpokládáme, že během následujících měsíců budeme naše portfolio prodávaných značek rozšiřovat.

Goodpiercing,šperky a pie

Piercing z chirurgické oceli,ocelové šperky,Morell – Piercing z chirurgické oceli,ocelové šperky,snubní prsteny,zásnubní prsteny,náramky,řetízky,tunely,plugy,kožené náramky, Morellato........... náramky,labrety,industrial,microdermal,falešný piercing...

Načítání trvalo 0.4697 sekund.