+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cova Střešní systémy - Da

Klíčová slova: plechové střešní krytiny, okapy, střechy, střešní

E-mail: milt@cova-strechy.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?nora 2011

Popis: Prodej střešních krytin a systémů pro práce na střeše, okapové systémy, plechy, klempířské prvky, spojovací materiály. Kompletní realizace střech, klempířské, pokrývačské, izolatérské práce a opravy. Půjčovna lešení.

Web: www.cova-strechy.cz

Další související informace

MPPD, s.r.o.

střechy, klempíř, zedník, pokrývač, střešní okna – Střecha dělá dům a naše firma nabízí komplexní služby týkající se této oblasti. Kompletní dodávka střech, rekonstrukce a zateplení střech, veškeré klempířské a pokrývačské práce, výroba a prodej atypických klempířských prvků, montáž a dodávka střešních oken a dalších doplňků. Konzultace, poradenství a cenové rozpočty zdarma jsou samozřejmostí.

Střešní krytiny

krytiny, krytina, skládané střešní krytiny, beton – Výběr střešních krytin. Skládané střešní krytiny - betonová střešní krytina, pálená střešní krytina, plechová střešní krytina, vláknocementová střešní krytina, asfaltové šindele, bitumenové střešní krytiny a PVC desky. Falcované střešní krytiny. Střešní krytiny jsou dodávány po celé ČR.

Lehké střešní krytiny

lehké střešní krytiny, střešní systémy, okapy, tra – Společnost Lindab s.r.o. vyrábí a dodává na český trh lehké střešní krytiny, okapový systém Rainline, rovinné a trapézové plechy, konstrukční systémy pro průmyslové stavby, systémy pro zastřešení plochých střech.

Načítání trvalo 3.7219 sekund.