+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Crystalmania- šperky se Swarovski Elements

Klíčová slova: šperky, bižuterie, Swarovski. náramky, náušnice,

Datum vloľení do katalogu: 2. kv?tna 2011

Popis: Stříbrné šperky a bižuterie dekorované křišťály Swarovski Elements. Módní náramky, náušnice, prsteny, soupravy a náhrdelníky za příznivé výrobní ceny. Výroba a prodej.

Web: www.crystalmania.cz

Další související informace

Aico.cz - bižuterie, šper

Šperky, bižuterie, piercing, chirurgická ocel – Aico.cz je eshop prodávající piercing, bižuterii, chirurgickou ocel i ručně vyráběné šperky. Nabízí náhrdelníky, náramky, náušnice, přívěsky i sady šperků, dále edice luxusních šperků vhodných jako dárek. Aico.cz má bižuterii a šperky pro ženy i muže.

Bižuterie pro každého

náramky, náušnice, náhrdelníky, bižuterie, růžence – V našem e-shopu Bižuterie pro každého Vás čeká množství různobarevných náramků, náhrdelníků a náušnic. Dále zde najdete přívěsky na klíče a mobily, růžence a desátky a též chirurgickou ocel. Přijďte se k nám podívat a udělat radost sobě nebo svým známým. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Šperky s drahými kameny

Šperky, náušnice, náhrdelník, přívěsek, náramek – Najdete tu šperky z nejrůznějších materiálů, zdobené opály, vltavíny, jantary nebo jen s růžičkou z korálu, nechybí ani umělecké šperky velmi netradičních tvarů. Vkusné náhrdelníky či prsteny s kameny podle měsíčních znamení udělají radost každé ženě, o tom není pochyb. Dopřejte své ženě trochu radosti a kupte jí šperk, kterým oslní okolí.

Načítání trvalo 0.0787 sekund.