+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Crystalmania- šperky se Swarovski Elements

Klíčová slova: šperky, bižuterie, Swarovski. náramky, náušnice,

Datum vloľení do katalogu: 2. kv?tna 2011

Popis: Stříbrné šperky a bižuterie dekorované křišťály Swarovski Elements. Módní náramky, náušnice, prsteny, soupravy a náhrdelníky za příznivé výrobní ceny. Výroba a prodej.

Web: www.crystalmania.cz

Další související informace

Stribro-klenoty.cz - stří

Stříbro, stříbrný, stříbrné, bižuterie, piercing, – E-shop zaměřený na stříbro a stříbrné šperky, nabízíme také ocelové šperky a bižuterii. Stříbro, ocel, bižuterie, piercing a minerály. Stříbrné prsteny, řetízky, náramky, naušnice, přívěsky, náhrdelníky, celé dárkové soupravy a další stříbrné šperky - stribro-klenoty.cz

Bizu-Outlet.sk - šperky

šperky, Swarovski, bižuterie, bižu, stříbro, stříb – Skutečný outlet bižuterie a šperků vyrobených z CRYSTALLIZED™ – Swarovski Elements a Preciosa krystalů. Internetový obchod s bižuterií a šperky s komponenty od společností Swarovski a Preciosa.

Šperky s drahými kameny

Šperky, náušnice, náhrdelník, přívěsek, náramek – Najdete tu šperky z nejrůznějších materiálů, zdobené opály, vltavíny, jantary nebo jen s růžičkou z korálu, nechybí ani umělecké šperky velmi netradičních tvarů. Vkusné náhrdelníky či prsteny s kameny podle měsíčních znamení udělají radost každé ženě, o tom není pochyb. Dopřejte své ženě trochu radosti a kupte jí šperk, kterým oslní okolí.

Načítání trvalo 0.0622 sekund.