+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cvicebni-pomucky.cz

Klíčová slova: cvičení, zdravé cvičení, bolavá záda,

E-mail: info@cvicebni-pomucky.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ?ervence 2009

Popis: Pomůcky pro cvičení a rehabilitaci, velké gymnastické míče, balanční pomůcky, masážní, posilovací a polohovací pomůcky, zdravotnická lehátka. Zdravé cvičení pomáhá proti bolestem zad a hlavy, šetří klouby a přispívá ke zvýšení celkové kondice.

Web: www.cvicebni-pomucky.cz

Další související informace

Mgr. Martin Bartošek

stres, relaxace, cvičení, dýchání, radost – Mgr. Martin Bartošek lektor osobního rozvoje pro děti a mládež a specialista na metody prevence stresu a relaxace Odborně vedené kurzy a výcvik pro děti a mládež se zaměřením na osobní rozvoj. Cvičení, relaxace a antistresové metody pro dospělé. Široká nabídka seznamovacích a stmelovacích akcí nebo preventivních programů zacílených na sociální dovednosti a jejich rozvoj. Přednášky, individuální sezení a semináře relaxačních metod Cvičení Božského léčení, Aktivní meditace a Rebirthing pro osobní růst, uzdravování a celkově dobrý životní pocit.

KOMPLEXNÍ ZDRAVÍ - KRÁSA

Zdraví, krása, dietologie, cvičení, jídelníčky – Wellness programy v oblasti dietologie, cvičení, relaxace, krásy a image. Stravou ke zdraví - výživové poradenství, laboratorní testování, konzultace, diety, hubnutí, online úprava jídelníčku, poradna, pomoc s nalezením vhodných doplňků stravy. Pohyb je lék - kondice, redukce, rehabilitace, osobní či skupinové trenérství, všeobecná sportovní příprava, tréninkové plány, vše se zohledněním kineziologického rozboru. Oblékání na klíč - módní konzultace - osobní styling, nalezení vhodných barev a střihů, poradenství ve výběru oblečení pro danou příležitost, kontrola šatníku, asistence při nákupu, dovoz oblečení domu. Relaxace a Reiki.

Účinná dieta

Hubnutí, pohyb, cvičení, spirulina, koktejly – Účinná dieta - web o zdravém a efektivním hubnutí. Rady, jak rozpoznávat kvalitní přípravky na hubnutí a doplňky stravy. Informace o koktejlech na hubnutí se spirulinou, které patří mezi nejefektivnější variantu zdravého hubnutí.

Načítání trvalo 0.0755 sekund.