+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cvicebni-pomucky.cz

Klíčová slova: cvičení, zdravé cvičení, bolavá záda,

E-mail: info@cvicebni-pomucky.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ?ervence 2009

Popis: Pomůcky pro cvičení a rehabilitaci, velké gymnastické míče, balanční pomůcky, masážní, posilovací a polohovací pomůcky, zdravotnická lehátka. Zdravé cvičení pomáhá proti bolestem zad a hlavy, šetří klouby a přispívá ke zvýšení celkové kondice.

Web: www.cvicebni-pomucky.cz

Další související informace

Zumba Havířov

Zumba, Havířov, cvičení, aerobik, tanec – Lekce ZUMBA Fitness - spojení veselých i sexy pohybů se strhující latinsko-americkou hudbou. ZUMBA Fitness je pro každého bez rozdílu věku, kondice i pohybových schopností... ZUMBA Vám pomůže zhubnout, vytvarovat postavu, pobavit se a dokonale odreagovat.

Cvičení, Jídlo a Hubnutí

cvičení, posilování, zdravé jídlo, hubnutí – Chcete získat informace, jak cvičit, zdravě jíst a hubnout? Poskytneme Vám rady a návody, jak dosáhnout vaší vysněné postavy. Zcela jistě si chcete připadat více přitažliví. Přečtěte si jednoduché rady. Podívejte se na naše stránky na http://www.cvicime-jime.cz

Cvičení a posilování doma

cvičení, posilování, cvičení doma, posilování – Vše o cvičení a posilování doma a ve fitcentru. Vytvarujte si svalnaté tělo pomocí jednoručky a lavice s pohodlí vašeho doma. I bez strojů se to dá. U nás naleznete tréninkové plány, cviky a rady a tipy.

Načítání trvalo 0.0740 sekund.