+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cvicebni-pomucky.cz

Klíčová slova: cvičení, zdravé cvičení, bolavá záda,

E-mail: info@cvicebni-pomucky.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ?ervence 2009

Popis: Pomůcky pro cvičení a rehabilitaci, velké gymnastické míče, balanční pomůcky, masážní, posilovací a polohovací pomůcky, zdravotnická lehátka. Zdravé cvičení pomáhá proti bolestem zad a hlavy, šetří klouby a přispívá ke zvýšení celkové kondice.

Web: www.cvicebni-pomucky.cz

Další související informace

Jak cvičit břicho: ukázky

břicho, cvičení, cviky, svaly, fitness, hubnutí – S pomocí webu www.SvudneBricho.cz můžete zjistit základní zásady pro získání plochého břicha. Především se dozvíte málo známý druh pohybu, který potřebujete zapojit pro ploché břicho (a není to posilování břicha).

Pěkná postava

cvičení, posilování, cviky, na míči – Nejlepší a nejjednodušší cestou k pevnému zdraví a skvělé figuře je samozřejmě cvičení a posilování. Jak správně cvičit, které cviky jsou nejúčinnější a mnoho dalších perfektních rad pro Vás.

Účinná dieta

Hubnutí, pohyb, cvičení, spirulina, koktejly – Účinná dieta - web o zdravém a efektivním hubnutí. Rady, jak rozpoznávat kvalitní přípravky na hubnutí a doplňky stravy. Informace o koktejlech na hubnutí se spirulinou, které patří mezi nejefektivnější variantu zdravého hubnutí.

Načítání trvalo 3.2640 sekund.