+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cvicebni-pomucky.cz

Klíčová slova: cvičení, zdravé cvičení, bolavá záda,

E-mail: info@cvicebni-pomucky.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ?ervence 2009

Popis: Pomůcky pro cvičení a rehabilitaci, velké gymnastické míče, balanční pomůcky, masážní, posilovací a polohovací pomůcky, zdravotnická lehátka. Zdravé cvičení pomáhá proti bolestem zad a hlavy, šetří klouby a přispívá ke zvýšení celkové kondice.

Web: www.cvicebni-pomucky.cz

Další související informace

Fyzioterapie Hlaváčková

Fyzioterapie, rehabilitace, cvičení, bolesti – Individuální terapie a skupinová cvičení k odstranění bolestí, léčba neplodnosti metodou Mojžíšová, odborná poúrazová a nápravná fyzioterapie, rehabilitační cvičení, prevence bolestivých stavů, masáže.

Pijavice lékařská masáže

masáže, terapie, pijavice lékařská, cvičení, kurzy – Naše regenerační centrum provádí masáže a terapie ku porospěchu těla i duše. Pomáháme odstraňovat bolesti po sportu a námaze. Ulevovat od nepříjemných pocitů těla i duše. Psychoterapeut poradí se šikanou, vydíráním, rozchodem nebo rozvodem. Léčíme pijavicí lékařskou. Mokrá pedikúra a manikúra s Pshine. Poradenství s redukcí váhy a základy samoléčby.

Dětské cvičení Praha

Cvičení s dětmi v Praze, cvičení, děti, Praha – Specializovaný katalog cvičení s dětmi je zaměřen na Prahu a blízké okolí. Máte tak přístup ke kompletní a aktuální databázi cvičení dětí v Praze. K dispozici je mapa, ve které si jednoduše vyhledáte nejbližší cvičení ve vašem okolí.

Načítání trvalo 0.0765 sekund.