+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Czechtech.cz

Klíčová slova: notebooky,počítače,pc,levné pc,procesory,paměti

E-mail: ovesnyvk@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. dubna 2008

Popis: Internetový obchod,který se zabývá prodejem výpočetní techniky. Nabízíme Notebooky,počítače,lcd monitory a mnoho dalšího zboží.Eshop je navržen tak,aby zákazník měl co nejpohodlnější nákup v našem eshopu.

Web: www.czechtech.cz

Další související informace

Počítače prodej

počítač,počítače,prodej počítačů,počítačový obchod – Počítačový obchod s počítačema, počítačovými komponenty a příslušenství. Lze objednat počítač a naši technici jej nainstalují a dovezou až k vám do kanceláře nebo domů. Rychlý rozvoz do druhého dne po celé ČR.

Valuid-bezplatná inzerce

inzerát,inzerce,telefon,reality,pc, zvířata,auto – Bezplatná inzerce pro každého - kupte si nové auto, dům nebo počítač zcela jednoduše. Jednoduché vyhledávání a možnost přidat k inzerátům bezplatně fotografie. Prodejte své auto, dům nebe počítač zcela jednoduše.

Az4 PC, komponenty

počítače, periferie, tiskárny, kopírky, chytré tel – AZ4 obchod dodává počítače, PC komponenty, periferie, tiskárny, kopírky, chytré telefony, notebooky, netbooky. Kamenná prodejna v Praze, zásilky do celé ČR. Množstevní slevy, kvalifikovaná odborná technická podpora.

Načítání trvalo 0.0665 sekund.