+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dámské oděvy Sheila

Klíčová slova: dámské oděvy,bundy, kostýmy, kalhoty, sukně

E-mail: registrace@odevy-sheila.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ?nora 2010

Popis: Internetový obchod nabízející dámské oděvy (bundy, kostýmy, kalhoty, sukně, halenky, košile, vesty) za zajímavé ceny. Specializuje se na dovoz kvalitních a neuniformních oděvů z oblasti Bulharska a v současné době vyhledává další kvalitní značky v tureckém Istanbulu za účelem rozšíření nabídky. Naším cílem je dostat do prodeje v České republice za přijatelné ceny vysoce kvalitní zboží, které svým vzhledem zaručuje uživatelům jistou vyjímečnost.

Web: www.odevy-sheila.cz/

Další související informace

Karneval Ptákoviny

karneval, párty, masky, kostýmy – Internetový prodej v oblasti potřeby pro karneval, párty nebo ptákoviny. V e-shopu nebo kamenné prodejně můžete koupit sombrero, maškarní masky, škrabošky, paruky, Havaj, převleky, karnevalový kostým pirát, kovboj, Santa, balónky, helium, pyrotechniku a Mikuláše. V neposlední řadě i sexy vtípky, oblečky a stolní hry.

Těhotenské kalhoty

kalhoty, těhotenství, oblečení, těhotenské kalhot – Těhotenské kalhoty nejsou historicky tradiční těhotenské oblečení. Naše použité materiály a střihy avšak zaručí pohodlné nošení! Těhotenské kalhoty nejsou historicky tradiční těhotenské oblečení. Naše použité materiály a střihy avšak zaručí pohodlné nošení!

Oblečení z USA- Fenomen-Moda.cz

Oblečení Z USA, Dovoz Zboží Z USA, kalhoty, šaty – V našem obchodě Vám nabízíme nádherné kousky pro dívky i ženy, dovážené z USA. Veškeré oblečení v nabídce je ihned k odeslání. Zároveň je ode všeho k dostání pouze pár kousků, proto dlouho neváhejte a vyberte si na sebe nové tričko, top, halenku, sukni, šaty, svetr, kalhoty, overal či nějaký doplněk, který Vás potěší a jedinečně podtrhne Vaši krásu!

Načítání trvalo 0.5065 sekund.