+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dana Dezortová - Dorty do

Klíčová slova: dorty, svatební, pohoštění, svatba, zákusky, svat

E-mail: dddd@agtoptip.eu

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervna 2010

Popis: Firma DD působí na trhu 20 let a vychází z tradicí české cukrářské výroby. Tradiční osvědčené a nejžádanější výrobky rozšiřuje postupně o odlehčené zákusky a dorty, které sledují požadavky trhu. Při jejich výrobě uplatňuje novinky v sortimentu cukrářských surovin. Dana Dezortová je autorkou receptur, které publikovala v knize Dezerty-konvenience v cukrářské výrobě. Zákusky v ní uvedené nabízíme běžně v kamenných obchodech - cukrárnách. Nabízíme služby svatební specialistky, která navrhne svatební dort, sladké občerstvení, koláčky a výslužku pro hosty. Zároveň zajistí, aby květinová výzdoba tabule a ozdoby na dortu ladila s celkovým stylem svatby.

Web: dorty-domu.cz/

Další související informace

Svatební doplňky

svatební doplňky, svatební, doplňky, svatba – Internetový obchod se svatebními doplňky, které si můžete zakoupit nebo jen zapůjčit. Svatební a společenská obuv, slunečníky, vějíře, klobouky, závoje, šperky a další široký sortiment svatebních doplňků.

Svatební oznámení Mottak.

svatební, svatební oznámení, svatba – Online objednávkový systém pro objednávání svatebních oznámení, pozvánek ke svatebnímu stolu, jmenovek na svatební stůl, ubrousků s monogramy ženicha a nevěsty. Web nabízí spoustu svatebních textů, které může zákazník použít na své svatební oznámení. Jsou zde také svatební motta a další motta o lásce a o životě.

Levné Samolepky

Levné, Samolepky, na zeď, na stěnu, Dekorace – Projděte si naše originální a levné samolepky na zeď, které se Vám mohou hodit jako moderní dekorace na stěnu do obývacího pokoje, do kuchyně, do koupelny, do ložnice nebo do dětského pokoje…

Načítání trvalo 0.6268 sekund.