+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dana Dezortová - Dorty do

Klíčová slova: dorty, svatební, pohoštění, svatba, zákusky, svat

E-mail: dddd@agtoptip.eu

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervna 2010

Popis: Firma DD působí na trhu 20 let a vychází z tradicí české cukrářské výroby. Tradiční osvědčené a nejžádanější výrobky rozšiřuje postupně o odlehčené zákusky a dorty, které sledují požadavky trhu. Při jejich výrobě uplatňuje novinky v sortimentu cukrářských surovin. Dana Dezortová je autorkou receptur, které publikovala v knize Dezerty-konvenience v cukrářské výrobě. Zákusky v ní uvedené nabízíme běžně v kamenných obchodech - cukrárnách. Nabízíme služby svatební specialistky, která navrhne svatební dort, sladké občerstvení, koláčky a výslužku pro hosty. Zároveň zajistí, aby květinová výzdoba tabule a ozdoby na dortu ladila s celkovým stylem svatby.

Web: dorty-domu.cz/

Další související informace

SVATEBNIINFO.CZ

svatební šaty, společenské šaty, svatba, svatby – Váš kompletní svatební průvodce - katalog firem nabízejících svatební šaty, společenské šaty, svatební oznámení, svatební hostiny, svatební cesty, svatební dekorace, svatební úcesy, svatební dorty a mnoho dalších služeb . . .

Svadba Ambientes

Svatba, eshop, ambientes, svatební, salón, šaty – Internetový obchod Ambientes má všechno, co potřebujete pro uspořádání svatby, oslavy nebo jakékoli jiné akce. Svatební studio Ambientes se šatami, svatebními doplnkami a šperkami. Vše pro svatbu na jednom míste.

Krémy do solária

krémy do solária, solární kosmetika, opalování – Zajišťujeme internetový prodej solární kosmetiky. Krásné opálení pomocí kvalitní solární kosmetiky Art of Sun, Tanny Max a Body Cosmetics. Expedice do 24h. Nabízíme odborné poradenství. Krémy do solária, solární kosmetika

Načítání trvalo 0.0662 sekund.