+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dana Dezortová - Dorty do

Klíčová slova: dorty, svatební, pohoštění, svatba, zákusky, svat

E-mail: dddd@agtoptip.eu

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervna 2010

Popis: Firma DD působí na trhu 20 let a vychází z tradicí české cukrářské výroby. Tradiční osvědčené a nejžádanější výrobky rozšiřuje postupně o odlehčené zákusky a dorty, které sledují požadavky trhu. Při jejich výrobě uplatňuje novinky v sortimentu cukrářských surovin. Dana Dezortová je autorkou receptur, které publikovala v knize Dezerty-konvenience v cukrářské výrobě. Zákusky v ní uvedené nabízíme běžně v kamenných obchodech - cukrárnách. Nabízíme služby svatební specialistky, která navrhne svatební dort, sladké občerstvení, koláčky a výslužku pro hosty. Zároveň zajistí, aby květinová výzdoba tabule a ozdoby na dortu ladila s celkovým stylem svatby.

Web: dorty-domu.cz/

Další související informace

AMVOR

amvor, květiny, květinářství, svatební, dárkové, č – AMVOR květinová dárková síň, Výzdoba interiéru, exteriéru, svatby, netradiční vazby kytic, čokoládové figurky, bonboniéry, dárkové koše, keramika, dekor.svíčky, vína, likéry, recesní dárky, rozvoz po Karviné zdarma.

Svatební oznámení Mottak.

svatební, svatební oznámení, svatba – Online objednávkový systém pro objednávání svatebních oznámení, pozvánek ke svatebnímu stolu, jmenovek na svatební stůl, ubrousků s monogramy ženicha a nevěsty. Web nabízí spoustu svatebních textů, které může zákazník použít na své svatební oznámení. Jsou zde také svatební motta a další motta o lásce a o životě.

Zlatníctvo - svadobné obrúčky atď.

svadobne obrucky,zlate nausnice,strieborne sperky, – Vyberte si z našeho širokého sortimentu zlatých a strieborných šperkov za nízke ceny. Našim provradým záujmom je mať čo najviac spokojných zákazníkov. Tovar máme skladom, takže svoj vybraný šperk budete mať u seba v čo najkratšom čase.

Načítání trvalo 0.6207 sekund.