+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Danetart

Klíčová slova: šperky,náušnice,přívěšky,korálky,ruční výroba

E-mail: info@danetart.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. z??? 2011

Popis: Prodej ručně vyrobených šperků, přívěšků a dekorací ze dřeva a korálků. Prodej ručně vyrobených šperků, přívěšků a dekorací ze dřeva a korálků.Prodej ručně vyrobených šperků, přívěšků a dekorací ze dřeva a korálků.

Web: www.danetart.cz

Další související informace

Krásné šperky

šperky,prsteny,náramky,náušnice,řetízky,přívěsky – Prodej kvalitních šperků a Jablonecké bižuterie za solidní ceny. Nabízíme šperky pozlacené, postříbřené, stříbro, chirurgickou ocel, magnetické šperky a hematit. Na každý šperk poskytujeme záruku 2 roky.

Originální šperky

náušnice,roztahováky,fimo,náhrdelník,sady,přívěsky – Nabízím vlastnoručně vyrobené šperky z fima, korálků, kamínků a drátků. Na stránkách najdete náušnice, roztahováky, náhrdelníky, celé sady, náramky, přívěsky, prstýnky atd. Výroba šperků i na Vaše přání.

Korálkový e-shop

korálky,komponenty,eshop,náušnice,korálky voskové, – E-shop s různými druhy korálků a komponentů pro vytvoření originálních náušnic a dalších výrobků. Prodej také již hotových náušnic a výrobků z korálků. Veškeré zboží je skladem, po domluvě je možná doobjednávka vybraného zboží.

Načítání trvalo 0.0883 sekund.