+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DANFIL.CZ - diamanty

Klíčová slova: Diamanty, brilianty, šperky, prsteny

E-mail: katalogy@danfil.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. listopadu 2008

Popis: Danfil.cz vyrábí a prodává zásnubní prsteny s diamanty a brilianty, snubní prsteny a luxusní diamantové šperky. Velkoobchodní i maloobchodní prodej a profesionální přístup.Diamanty, brilianty, šperky, prsteny

Web: www.danfil.cz

Další související informace

Krasny-sperk.cz

piercing, šperky, náušnice, prsteny, náramky, stří – Chcete být neodolatelní? Využijte naší široké nabídky šperků vyrobených, jak ze zlata a stříbra, tak i chirurgické oceli. Dále pak u nás také najdete bižuterii, piercing, velké množství náramků, náušnic, prstenů, náhrdelníků, řetízků a mnoho dalšího podobného zboží.

ŠperkyOnline.com

zlaté, zlato, zásnubní prsteny, bazar, prsteny – Velký výběr zlatých a stříbrných šperků, modelových šperků, s brilianty a drahými kameny, zásnubních prstenů a snubních prstenů, zakázková výroba. Šperky pro každého. Většina šperků jsou modely a proto také pouze jeden kus. Platba na účet nad 1200;Kč - poštovné zdarma.

Střibro-Ocel.cz

Stříbro Ocel cz, chirurgická ocel, stříbro, šperky – Na těchto stránkách naleznete stovky nejprodávanějších klenotů, šperků ze stříbra, chirurgické oceli. Jako většina internetových obchodů nabízíme i my garanci nejnižší ceny, ale navíc slevu 10% z nejnižší ceny od konkurence. Tedy pokud naleznete v konkurenčním internetovém obchodě stejný náramek za 100 Kč, a naše cena je 105 Kč, pak Vám ho prodáme za 90 Kč. Většinu klenotů a šperků máme skladem, minimální doba expedice je 5 dnů. Zakoupené zboží Vám bude expedováno Českou poštou.

Načítání trvalo 0.0669 sekund.