+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dárkové koše - DarujKoš.cz

Klíčová slova: dárkové koše, dárkový koš

E-mail: infodotazy@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. b?ezna 2011

Popis: Dárkové koše a jejich velký výběr naleznete v naší nabídce. V naší nabídce najdete čokoládové koše, mlsné koše plné čokolády a slaných dobrot, masové koše, párty koše obsahující klobásy, chipsy nebo oříšky. Dárkové koše jsou vhodným dárkem pro každou slavnostní příležitost.

Web: www.darujkos.cz

Další související informace

Dary, dárky, dárečky

dárkové zboží, dárky, keramika, dekorace, svíčka – E-shop s dárkovým zbožím. Nabízíme zboží zahraničních firem Nuova R2S, Paper-Design. Z český výrobců např. keramiku Slezar a mnoho dalších. Naleznete u nás široký výběr keramiky, svíček, proutěného zboží, porcelánu, recesního zboží a dekorací.

Dovolená Řecko, Kypr

dovolená Řecko, dovolená Kypr, Kréta, Rhodos, Kos – CK VTT to je dovolená Řecko, Kypr a řecké ostrovy. V naší nabídce naleznete zájezdy na ostrov Kréta, Kypr, Rhodos, Kos, Korfu, Zakynthos, Thassos, Samos, Lesbos, nebo můžete navštívit Peloponés či oblast Olympské riviéry Pierie.

Firemní vína

firemní víno, firemní vína, dárkové víno – Nabízíme firemní vína jako dárek pro klienty nebo pro přátele. Navrhneme a připravíme Vám víno s Vaší vlastní etiketou. Vína samotná bereme přímo od zkušených a osvědčených vinařů z Jižní Moravy, sami je testujeme a ručíme za jejich kvalitu a vysokou úroveň. Nabízíme pouze taková vína, která by udělala radost i nám samotným. Jsme schopni zpracovat dodávku i v menších sériích, kromě etikety samozřejmě dodáváme i vína se závěsnou komplimentkou a jsme schopni zpracovat i potisk obalů a odnosek. Celou výrobu i dodávku zajišťujeme sami - od návrhu a tisku etikety, až po samotnou dodávku vína až k Vám. Spolehněte se na nás a překvapte své obchodní partnery nebo rodinné příslušníky skutečně hodnotným dárkem.

Načítání trvalo 0.0896 sekund.