+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dárkové předměty

Klíčová slova: dárkové předměty

E-mail: web@originalni-darkove-predmety.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. b?ezna 2012

Popis: Dárkové předměty od nás Vás budou nejen vystihovat, ale potěší i obdarovaného. Řekněte dost lapačům prachu a zkuste darkové předměty od nás. Darkové předměty co mají vkus, vtip a jsou praktické, vyzkoušejte si nás.

Web: www.originalni-darkove-predmety.cz

Další související informace

Obrazy-nabytek

doplňky dekorace dárkové předměty dřevořezba – Prodej nábytku pro byt i kancelář, bytových doplňků, dekorací a dárkových předmětů, dřevořezeb, sošek. Sedací nábytek, jídelní a konferenční stoly, obrazy rámované, board, obrazy na plátně, skříňky na klíče

Dárkové sady

dárkové sady, vánoční sady, reklamní předměty – Hledáte vhodný dárek pro každou příležitost? Sestavte si vlastní dárkové sady! Dárkové sady mohou obsahovat nejrůznější produkty, na své si přijdou gurmáni i třeba milovníci dobrých vín. Sestavujeme dárkové sady pro nejrůznější příležitosti. Například vánoční sady se staly v poslední době žádaným sortimentem. Dárkové sady jsou vhodné i jako reklamní předměty.

Firemní vína

firemní víno, firemní vína, dárkové víno – Nabízíme firemní vína jako dárek pro klienty nebo pro přátele. Navrhneme a připravíme Vám víno s Vaší vlastní etiketou. Vína samotná bereme přímo od zkušených a osvědčených vinařů z Jižní Moravy, sami je testujeme a ručíme za jejich kvalitu a vysokou úroveň. Nabízíme pouze taková vína, která by udělala radost i nám samotným. Jsme schopni zpracovat dodávku i v menších sériích, kromě etikety samozřejmě dodáváme i vína se závěsnou komplimentkou a jsme schopni zpracovat i potisk obalů a odnosek. Celou výrobu i dodávku zajišťujeme sami - od návrhu a tisku etikety, až po samotnou dodávku vína až k Vám. Spolehněte se na nás a překvapte své obchodní partnery nebo rodinné příslušníky skutečně hodnotným dárkem.

Načítání trvalo 0.0930 sekund.