+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dárkový eshop ručně vyrob

Klíčová slova: textilní korále, malované hedvábí, malované polštá

E-mail: seo@tomassedlak.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ?nora 2012

Popis: Internetový ochůdek ručně vyrobených dárků z radosti pro radost. Fimo naušnice různých tvarů a barev, textilní korále, malované hedvábí, malované polštáře, šíté ručně barvené zboží z organtýnu a vizkózy...tuniky, sukně, kalhoty, šály a jiné. Obrázky a obrazy malované takzvanou Enkaustikou. Malované svícny různých tvarů a barev.

Web: www.zradosti.cz/

Další související informace

Bižuterie eshop

šperky, perly, korále, korálky, bižuterie – Bižuterie, korále a korálky, šperky, perly, skleněné korále, dřevěné šperky, náhrdelníky, náramky, skleněné šperky, s mušlemi, perlové náhrdelníky, elegantní i barevné korálky a ozdoby originální a ruční výroba.

K-korale

korale, bizuterie, nahrdelniky – Prodej a výroba bižuterie, šperků. Prodej náhrdelníků, náušnic, náramků, přívěšků, přívěšky na telefony. Výroba šperků na zakázku i z chirurgické oceli. Svatební šperky na objednávku. Dřevěné korále.

Ručně malované obrazy

rucne malovane obrazy – Ručně malované obrazy, kované hřeby, oblečení a textil z jižní Asie. Všechny výrobky v nabídce jsou vyrobeny ručně, často lidmi žijícími ve velmi obtižných životních podmínkách, proto při výběru a nákupu zboží dbáme na to, aby se jednalo o férový obchod.

Načítání trvalo 3.7355 sekund.