+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dárkový eshop ručně vyrob

Klíčová slova: textilní korále, malované hedvábí, malované polštá

E-mail: seo@tomassedlak.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ?nora 2012

Popis: Internetový ochůdek ručně vyrobených dárků z radosti pro radost. Fimo naušnice různých tvarů a barev, textilní korále, malované hedvábí, malované polštáře, šíté ručně barvené zboží z organtýnu a vizkózy...tuniky, sukně, kalhoty, šály a jiné. Obrázky a obrazy malované takzvanou Enkaustikou. Malované svícny různých tvarů a barev.

Web: www.zradosti.cz/

Další související informace

Malované sklo

Malované sklo, malování na sklo, dekorativní sklo, – Michaela Slatinská - Malované sklo, malování na sklo Malování na sklo! Nabízíme stylové ručně malované obrázky na sklo, originální skleněné výrobky, skleněné dekorativní sklo a bytové skleněné dekorace a dopňky.

Malování na hedvábí

malování, hedvábí, ruční práce, lasice, móda – Návrh a výroba ručně malovaných oděvů a doplňků z hedvábí. Ručně šité a malované šaty, šátky, kalhoty, sukně a doplňky jsou vždy jedinečné a navržené v konzultaci se zákaznicí či zákazníkem. Zvolený materiál zaručuje příjemné nošení, použité barvy jsou trvalé.

Malované kachle

Malované kachle typu azulejos, witjes – Obkladové dlaždice zvané v Portugalsku azulejos, v Holandsku witjes a u nás známé pod názvem delfské kachle, pořídíte v manufaktuře sídlící v Praze.Jedná se o umělecká díla s tradicí neztrácející na hodnotě . Možné kombinovat s klasickými formáty běžných obkladů.

Načítání trvalo 3.5355 sekund.