+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dárky a zdraví

Klíčová slova: keramika, sklo, figurky, vázy, čaj

E-mail: info@darky-zdravi.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. listopadu 2009

Popis: Internetový obchod Dárky a zdraví vám přináší široký sortiment zboží z keramiky, skla a dřeva. V naší nabídce naleznete více jak 5000 dárků pod jednou střechou. Nakupte u nás originální dárky pro celou vaši rodinu již od 20 Kč.

Web: www.darky-zdravi.cz

Další související informace

IMPEX-DEKOR, s.r.o.

DVERE, STAVEBNÉ PUZDRÁ, SKLO, PODLAHY, KĽUČKY – Naša firma sa zaoberá distribúciou dverí, podláh, schodísk a okien vysokej kvality, určených pre náročného zákazníka. Zabezpečujeme rekonštrukčné práce a stavebné úpravy interiérov, montáž dverí, podláh, okien, sadrokartónu, tiež aplikácie klasických aj dekoračných omietok, maliarske práce a ďalšie.

Keramika a ruční práce

keramika, fimo, cernit, kurzy, prodej – V e-shopu nabízíme modelované a točené keramické předměty. Pro tvořivé nadšence pořádáme naučné kurzy fimo, cernit i kurzy keramiky. Výroba reklamních předmětů na zakázku. Naleznete zde mnoho ručně vyráběných keramických drobností, ale hlavně užitkovou keramiku, jíž můžete potěšit sebe i Vaše přátele. Nakupování je snadné a pohodlné.

Dárkové skleničky a číše na víno

dárky, skleničky, dárkové sklo, dárky pro muže, – U nás najdete reprezentativní a přitom typicky český dárek s historickou tradicí ručního, českého sklářství. Skleničky na víno, půllitry na pivo pro Vaše životní i firemní partnery.

Načítání trvalo 0.0610 sekund.