+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dárky k narozeninám

Klíčová slova: dárky k narozeninám, dárky pro kluka, dárky

E-mail: info@darkyknarozeninam.info

Datum vloľení do katalogu: 8. srpna 2011

Popis: Jaký je ten nejvhodnější dárek k narozeninám pro maminku, tatínka, přítele nebo prarodiče? Jak nejlépe potěšit své blízké originálním a praktickým dárkem, který nezruinuje vaši peněženku.

Web: darkyknarozeninam.info

Další související informace

Panenky Pinypon

Panenky Pinypon, panenka, hračky, dárky, děti – Panenky Pinypon jsou malé panenky, se kterými se dá hrát donekonečna. Jejich vlásky, hlavička, tělíčko i nožičky se dají vyměňovat, a umí i měnit výraz ve tváři. A mají i své domečky a spoustu doplňků. Stránky dávají přehled o nabídce panenek Pinypon. Panenky Pinypon jsou velké 8 cm a každá vypadá jinak. Nasbírejte je všechny! Dostanete partu 12 kamarádek Pinypon, které jsou stejně velké, ale mají různou barvu vlásků a rozdílné účesy s jinými ozdobami. Jsou to parádnice, mají ve vlasech kytičky, mašličky nebo medvídka, každá něco jiného. Panenky jsou různě oblečené, mají šatičky, sukýnky nebo kalhoty různých barev. S panenkami Pinypon je velká legrace a dá se s nimi hrát donekonečna. Jejich vlásky, hlavička, tělíčko i nožičky jsou totiž oddělitelné, takže se dají vyměňovat, a tím začíná nekončící zábava. A navíc, stačí pootočit hlavičku a panenka Pinypon dostane jiný výraz ve tváři! Panenky Pinypon milují zvířátka a chovají spoustu domácích mazlíčků, pejsků a kočiček. A protože potřebují někde bydlet, mají domeček, a je to květinový domeček, protože panenky Pinypon se rády obklopují květinami. A protože také rády cestují, mají i svůj karavan a hotel s kolotočem pro mazlíčky. A domeček, hotel i karavan pro panenky Pinypon jsou vybavené nádherným vnitřním zařízením, dají se rozevřít, a také dobře uzavřít. A protože domeček i hotel mají pevné ucho na nošení, vznikne tím kufřík, kde mohou být panenky Pinypon i jejich zvířátka uklizené, mohou se přenášet a dá se s nimi snadno cestovat. Protože panenky Pinypon jsou malé, dobře se hodí na cesty a dá se s nimi hrát všude - v autě, ve vlaku i v letadle, doma, na zahradě i na mořské pláži. A hraní s panenkami Pinypon vydrží tak dlouho, jak dlouho vydrží nekonečná dětská fantazie.

Dárky pro ženu

perlové náušnice, perlový náhrdelník, dárky, dárky – Krásné náušnice jsou schopny vykouzlit i ze zdánlivě ne příliš krásné ženy opravdovou dámu a není problém koupit i takové náušnice, u nichž si člověk může být naprosto jistý, že z hlediska vzhledu ženy zaberou.

Slevy zážitky

zážitky, dárky, slevy – Každý den vybíráme slevy na zážitky z nabídky slevových portálů. Mezi zážitky nechybí jízda po závodním okruhu nebo v luxusních autech, paintballové bitvy, škola smyku nebo paraglidingový let. Zážitky se slevou.

Načítání trvalo 0.0629 sekund.