+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Darujšperky

Klíčová slova: piercing, ocelové šperky, šperky Swarovski

E-mail: darujsperky@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. prosince 2010

Popis: Chcete udělat radost svým nejbližším? Darujte jim krásný šperk. Z naší bohaté nabídky si vyberou jak dámy, tak pánové, radost ale můžete udělat i svým dětem či dospívajícímu teenagerovi, který určitě ocení kvalitní piecingy či ocelové šperky.

Web: www.darujsperky.cz/

Další související informace

BIGsteel.cz

Ocelové šperky, šperky z chirurgické oceli – E-shop BIGsteel.cz Vám nabízí originální šperky z kvalitní chirurgické oceli (316L). Vybírat můžete z široké nabídky šperků od prstenů, přes přívěsky, náramky, náušnice, řetízky, až po náhrdelníky. Dále nabízíme dárkové krabičky. Rychlé jednání a expedice.

Šperky-stříbrné-ocelové

Stříbrné šperky, ocelové šperky – Prodáváme celou škálu stříbrných a ocelových šperků jako jsou prsteny,náušnice, náramky, řetízky a přívěsky za velmi příjemné ceny.Prohlédněte si naše stříbrné i ocelové šperky, zjistíte proč se vám vyplatí nakupovat šperky z chirurgické oceli a stříbrné šperky právě u nás.

Originální šperky

frivolitka, svatební šperky, společenské šperky – Svatební a společenské šperky jsou z autorské dílny Heleny Kváčové. Šperky jsou tvořeny frivolitkovou krajkou a technikou ankars, která jim dodává originalitu, jemnost a netradiční vzhed.

Načítání trvalo 3.2194 sekund.