+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dary, dárky, dárečky

Klíčová slova: dárkové zboží, dárky, keramika, dekorace, svíčka

E-mail: darekonline@ordis.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. z??? 2010

Popis: E-shop s dárkovým zbožím. Nabízíme zboží zahraničních firem Nuova R2S, Paper-Design. Z český výrobců např. keramiku Slezar a mnoho dalších. Naleznete u nás široký výběr keramiky, svíček, proutěného zboží, porcelánu, recesního zboží a dekorací.

Web: www.darek-online.cz

Další související informace

dexys.cz

e-shop, dekorace, bytové doplňky, výzdoby na party – Největší internetový obchodní dům s dekoracemi u nás. DEKORACE.CZ obsahuje hlavní oddělení: bytové doplňky, dětské zboží, zábavnou erotiku, párty sortiment a vánoční dekorace a osvětlení . V patře bytových dekorací naleznete kategorie jako obrazy, samolepky na zeď, osvětlení, nádobí, povlečení, koberce, zahradní dekorace, kuchyňské zástěry, vázy, květináče, lampy, hodiny a mnoho dalšího. V patře dětský ráj naleznete kromě dětských samolepek a dekorací také dětský nábytek, věšáky, magnety, metry, kapsáře, fototapety a bordury, nádobí a další zboží které vytvoří ten nejhezčí dětský pokoj. Pro dospělé jsme připravili oddělení zábavná erotika plné žertovných předmětů a převleků, ptákovin, erotického oblečení, sexy hraček a pomůcek. Plánujete oslavu, nebo zahradní párty? Pro Vás jsme připravili patro párty a oslavy kde naleznete nepřeberné množství párty sortimentu jako balónky, helium, konfety, lampiony, supertýny a další. Nezaskočí Vás žádný svátek ani příležitost: Halooween, Valentýn, dětská, svatební, vánoční, fotbalová, narozeninová nebo silvestrovská párty. Speciální nabídku tvoří vánoční dekorace a osvětlení. Zde naleznete vše co potřebujete pro vytvoření té pravé vánoční atmosféry. Nabídku Vánoční osvětleního a dekorací tvoří především světelné řetězy, krápníky, kabely, závěsy a motivy. Nabízíme jak klasické žárovkové provedení tak moderní LED světelné zdroje. Doplňkem jsou nafukovací dekorace, stromky, postavy, betlémy a další.

Dřevěné hračky a dárky

dřevěné, hračky, porcelánové, panenky, dárky – V našem eshopu naleznete dřevěné hračky, porcelánové a dřevěné panenky, domečky pro panenky, kostky, stavebnice, hry, puzzle a další dárky. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým. Každý si u nás vybere.

Užitková keramika

užitkova keramika, keramika, džbány,tupláky, holby – užitková keramika, džbány, holby, tupláky, hrnce,adventní věnce, hrnce na sádlo, hrnce na okurky, hrnce na naložený hermelín, hrnce na okurky, soupravy na víno, poháry na víno,pro restaurační provozy nabízíme keramiku na přání

Načítání trvalo 0.0673 sekund.