+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DDshop - E-shop se spodní

Klíčová slova: Prima Donna, Marie Jo, Marlies Dekkers, Lejaby

E-mail: zdenek.popelka@lamarque.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. dubna 2012

Popis: E-shop s luxusním spodním prádlem značek Marie Jo, Prima Donna, Lejaby, Marlies Dekkers. E-shop má unikátní kalkulačku velikostí, která určí Vaší velikost a zobrazí všechny produkty dostupné ve Vaší velikosti. V nabídce e-shopu jsou podprsenky s košíčky velikostí A, B, C, D, E, F, G, H, I, dále pak kojící podprsenky, formující spodní prádlo, spodní prádlo na sport nebo kojící podprsenky.

Web: www.ddshop.cz/

Další související informace

Prima obchod - Galanterie

Prima obchod, galanterie, obchod, e-shop, zipy, st – Věnujeme se komplexní obchodní činnosti především v těchto oborech: textilní galanterie v celé její šíři, bižuterní komponenty, korálky z různých materiálů, návlekový materiál i hotové šperky z perleti, minerálů či skla, bytový textil (lůžkoviny, záclony, závěsy...), široká škála dekoračního zboží pro aranžéry, floristy, bytové architekty a každého, kdo si chce zútulnit domov, firemní nebo společenské prostory, hotové výrobky...

ČeskoSlovensko Má Talent

československo má talent 2012, talent, prima – Stránky zaměřené na show ČeskoSlovensko Má Talent 2012. Aktuality, články, videa, foto a informace o 3. řadě Česko Slovensko Má Talent vysílanou v roce 2012 na TV Prima a TV Joj. Přijďte si přečíst ty nejzajímavější informace z této show.

Načítání trvalo 3.7500 sekund.