+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

De Puta Madre 69

Klíčová slova: de puta madre dpm

E-mail: info@dpm69.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ?nora 2009

Popis: Internetový obchod s extravagantním italským oblečením značky De Puta Madre 69. Označení De Puta Madre vymyslel kolumbijský drogový dealer Ilan Fernandez, když si v roce 1991 odpykával ve španělské věznici trest za překupnictví drog.

Web: www.dpm69.cz

Další související informace

Lentilele de contact

Lentilele de contact – E-shopul de optica, specializat in lentilele de contact E-shopul de optica, specializat in lentilele de contact E-shopul de optica, specializat in lentilele de contact E-shopul de optica, specializat in lentilele de contact

Tossa de mar

Tossa de Mar,Girona,Besalú, – Každého kdo se ocitne na centrální pláži Tossa de Mar okamžitě upoutá nádherný, skoro až kýčový hrad na útesu. Zdání ovšem klame. Nejde o hrad. Z pláže vidíte středověké opevněné město s mohutnými hradbami . Tossa de Mar je jediné město na katalánském pobřeží, kde zůstalo opevnění zachováno v takovém rozsahu. Tato opevněná nejstarší část města se nazývá Villa Vella.Teprve v patnáctém století se město začalo rozrůstat mimo své hradby.

Sale Fashion

Ed Hardy,De Puta Madre, Fait connexion, Diesel, Re – Prodej značkového oblečení a doplňků Diesel, Replay, Ed Hardy, Faith connexion, Guess a De puta madre 69. Zboží s celoroční slevou 50-70%. Pro registrované zákazníky máme věrnostní slevový program.Prodej značkového oblečení a doplňků Diesel, Replay, Ed Hardy, Faith connexion, Guess a De puta madre 69. Zboží s celoroční slevou 50-70%. Pro registrované zákazníky máme věrnostní slevový program.

Načítání trvalo 0.0816 sekund.