+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

De Puta Madre 69

Klíčová slova: de puta madre dpm

E-mail: info@dpm69.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ?nora 2009

Popis: Internetový obchod s extravagantním italským oblečením značky De Puta Madre 69. Označení De Puta Madre vymyslel kolumbijský drogový dealer Ilan Fernandez, když si v roce 1991 odpykával ve španělské věznici trest za překupnictví drog.

Web: www.dpm69.cz

Další související informace

Guy de Maupassant

Guy de Maupassant, Miláček, Kulička, naturalismus – Životopis francouzského spisovatele, publicisty a dramatika. Mezi jeho nejvýznamnější díla patří román Miláček a povídka Kulička. Jedná se o naturalistického autora konce 19. století. Jsou zde i citáty Guy de Maupassanta.

Luxuryfashionshop

dětské zboží, textil, pánská móda, dámská móda, dě – Internetový obchod zabývající se prodejem dětského, pánského a dámského textilu kvalitních značek Hello Kitty, Spiderman, Mickey Mouse, Quicksilver, Puma, Nike, snopy a další za skvělé ceny. Zaručujeme originální zboží.

Dovolená v Riu de Janeiru

Rio de Janeiro, dovolená Rio de Janeiro – Celý název druhého největšího města v Brazílii je Sao Sebastiao do Rio de Janeiro. Najdete ho u Atlantického oceánu v jihovýchodní části Brazílie. Pokud se o tomto úchvatném městě chcete dovědět více informací, otevřete si naše stránky.

Načítání trvalo 0.0868 sekund.