+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dechovka-shop

Klíčová slova: česká dechovka, moravská dechovka, dechová kapela

E-mail: info@dechovka-shop.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. kv?tna 2009

Popis: Nabízíme široký výběr CD a DVD nosičů mnoha českých a slovenských dechových kapel. Krátké dodací lhůty, kvalitní e-shop a kamenná prodejna v Praze. Databáze dechových kapel s mnoha informacemi.

Web: www.dechovka-shop.cz

Další související informace

Česká Kanada - ubytování

ubytování česká kanada houbaření turistika – Celoroční venkovské ubytování je situováno v bývalé zemědělské usedlosti. Do ubytovacích prostorů pro hosty s kapacitou 5 lůžek se vstupuje ze dvora, dveře jsou umístěné několik kroků po zápraží pod přístřeškem. Jedná se o jednu ubytovací jednotku, tedy o ubytování pro jednoho hosta, jednu rodinu nebo pro skupinu přátel, kteří jsou ochotni bydlet společně. Ubytovací prostor tvoří společenská místnost se stolem, rohovou lavicí, u kterého se bez problému usadí až pět lidí, dvěma válendami a kamny na dřevo. Po několika schůdcích se dostanete do kuchyňky se základním vybavením a elektrickým sporákem. K dispozici je malá spižírna a sociálním zařízení s vanou. Ložnice vedle kuchyňky je vybavená manželskými postelemi a válendou. K dispozici je skříň na ošacení a televizor. Přitápět lze i samostatnými elektrickými topnými panely. Ze zápraží, jen o několik kroků zpět ke vstupním vratům, se dostanete do uzamykatelné místnosti pro bezpečné uložení kol.Venku je k dispozici ohniště.

Gambit - gotický penzion

Gambit Ubytování Strmilov Kunžak Česká Kanada – V České republice působíme od roku 1991 jako investiční poradci zahraničních investorů v oblasti nemovitostí. Naši klienty jsou zahraniční developeři, investiční fondy a další subjekty, které chtějí investovat do nemovitostí ve Střední Evropě, zejména v Praze. Spolupráci nabízíme od vyhledání vhodné nemovitosti až po akvizici a následně od stavby až po prodej.

Toprestaurant

Restaurace, gastronomie, česká gastronomie – Náš server se zaměřuje na vybraná restaurační zařízení, luxusní a vyhlášené restaurace, top restaurace. U nás naleznete všechny druhy restaurací - činská, řecká i italská kuchyně. Chcete strávit příjemný večer v restaurci? U nás si jistě vhodnou restauraci vyberete.

Načítání trvalo 0.0823 sekund.