+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dekorace do zahrad a inte

Klíčová slova: Lampy, schody, zábradlí, sochy, květináče, nábytek

E-mail: eshop.klobasa@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. b?ezna 2013

Popis: Součástí zahradní architektury jsou různé doplňky a dekorace, které náš e-shop nabízí. Najdete zde sochy lidí i zvířat, kamenné plastiky i kované svícny a dekorace. Schody,ozdobná zábradlí, sloupy a podstavce, obklady i bazénové obrubníky jsou architektonickými prvky použitelnými do členitých zahrad. Máte na výběr zahradní nábytek kamenný i dřevěný jako stoly a lavice, houpačky i rumpály, květináče, vázy i výrobky uměleckého kovářství jako kované svícny a dekorace.

Web: peknazahrada.obchodylevne.cz/shop/index.htm

Další související informace

Schody, zábradlí, dveře

Schody, zábradlí, dveře – Schody a syn je vzorková prodejna společnosti J. A. P. Nabízíme různé typy schodišť, stavební pouzdra pro zasouvací dveře. Prodáváme zábradlí stavebnicového typu, které je určené pro betonová a montovaná schodiště, balkony nebo balustrády. Kombinací jednotlivých komponent si můžete vytvořit zábradlí, které bude odpovídat vašim představám.

Truhlářství Pobořil

truhlářství, okna, dveře, schody, nábytek – Truhlářství Pobořil nabízí svým zákazníkům různé druhy truhlářských prací a truhlářských výrobků - jedná se o okna, dveře, schody, nábytek a další produkty. Naše truhlářství se zabývá rovněž zakázkovou výrobou.

Načítání trvalo 3.9979 sekund.