+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dekorace do zahrad a inte

Klíčová slova: Lampy, schody, zábradlí, sochy, květináče, nábytek

E-mail: eshop.klobasa@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. b?ezna 2013

Popis: Součástí zahradní architektury jsou různé doplňky a dekorace, které náš e-shop nabízí. Najdete zde sochy lidí i zvířat, kamenné plastiky i kované svícny a dekorace. Schody,ozdobná zábradlí, sloupy a podstavce, obklady i bazénové obrubníky jsou architektonickými prvky použitelnými do členitých zahrad. Máte na výběr zahradní nábytek kamenný i dřevěný jako stoly a lavice, houpačky i rumpály, květináče, vázy i výrobky uměleckého kovářství jako kované svícny a dekorace.

Web: peknazahrada.obchodylevne.cz/shop/index.htm

Další související informace

Kancelářské židle SR

kancelářské židle sedací pytle zahradní nábytek – Vše pro sezení v kanceláři,doma či zahradě. Záleží na vás jak se rádi posadíte a užijete si kvalitní a zdravé sezení.Přípravili jsme kvalitní a přehledný E-shop. Pro relax je zde nepřeberné množství sedacích pytlů a houpacích sítí.

Dřevěné schody

Schody, dřevěné – Schody - přímé, lomené, podestové, samonosné. Jsme firma, která se zabývá výrobou dřevěných schodů a schodišť. Mezi naše zákazníky patří jak stavební firmy tak i majitelé domů a bytů. Dodáváme schody do novostaveb, ale i do rekonstruovaných domů. Vyrábíme z kvalitních materiálů přesně na míru a dle přání zákazníka.

stavební servis

koupelny, koupelnové vybavení,koupelnový nábytek – Odborný velkoobchod s koupelnovým vybavením, vlastní výroba koupelnového nábytku EUROPA. Nabízíme kompletní sortiment značek Ravak, Vagnerplast, Teiko, Estap, Hatria, Jopex, Kolo, Tatramat, Bruse, Sanela, Jokey, Andex, Wenko, Teka, Norma.

Načítání trvalo 0.0592 sekund.