+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dekorace pro děti do děts

Klíčová slova: samolepící dekorace na zeď

E-mail: katerina.zahradnikova@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. listopadu 2010

Popis: Nabízíme různé druhy dětských nezávadných dekorací oblíbených motivů, které lze opakovaně nalepovat na hladké plochy a zdi. Dekorace Českých večerníčků, dekorace Disney motivů, Medvídek Pú, Cars, Hannah Montana, Krtek, Pat a Mat, motivy z večerníčků.

Web: www.dekoraceprodeti.cz

Další související informace

Samolepící dekorace

samolepky na zeď, samolepící dekorace – Nabízíme Vám dekorativní samolepky do interiéru. Samolepky na zeď, ledničku, dlaždičky, okna, podlahu... na cokoliv! Vybírat můžete z katalogu originálních motivů, nebo si nechat vytvořit motiv. Snadná instalce a dokonalý efekt.

Dekorace na stěnu

Dekorace na zeď, samolepící dekorace, samolepky – Náš e-shop je zaměřen na prodej samolepící dekorace na zeď, velkoformátové dekorace na stěnu vyráběné v EU, samolepící vinylové folie. Samolepky do koupelen, kuchyní a jiných bytových i nebytových prostor.

Samolepící dekorace na zeď

samolepící dekorace na zeď, samolepky na stěny – Moderní prvek interiéru v podobě samolepících dekorací. Dekorativní nálepky na zdi nabízíme ve stovkách variant moderních motivů, velikostí i barev. Samolepky na zeď a samolepící dekorace jsou nejmodernějším artiklem na trhu interiérové dekorace.

Načítání trvalo 0.0589 sekund.