+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dekorácie pre dom

Klíčová slova: Záhrada ,záhradné dekorácie, záhradný trpaslíci

E-mail: ezdekor@ezdekor.sk

Datum vloľení do katalogu: 19. ?nora 2014

Popis: Ponúkame doplnky a dekorácie z plastu /polyesterová živica/ a odolnej sádry. Dekorácie sú určené do záhrad trpaslíci, zvieratá, postavy apod. , ako aj do bytov sochy, misy, vázy, stĺpy .Tieto výrobky sú určené pre umiestnenie v interiéri aj v exteriéri. Výrobky je možné vyhotoviť podľa priania zákazníka v rôznych farebných prevedeniach.

Web: www.ezdekor.sk

Další související informace

Výroba bazénů - zakrytí h

bazény technologie prodej bydlení zahrada – Výroba bazénů - plošné zakrytí hladiny bezpečnostními lamelami ASPAR. Výrazná úspora energie, úspora vody a chemikálií. Zabezpečení proti dětem i zvířatům. Betonové bazény, bazénová technologie. Bezpečné zakrytí bazénů lamelami. Ochráníte své děti.

SPRÁVNÁ.cz STAVBA

stavební materiál, levně, dům, byt, zahrada – Správná.cz Stavba Stavebniny - levný stavební materiál. Poradíme vám s výběrem stavebního materiálu, dovozem a nejlevnějším řešením. Dodáváme levně cihly, cihelné bloky GIMA, Ecoton, Heluz Supertherm, Porotherm, Keratherm, porobetonové tvárnice Ytong, QPOR, IFT, H+H, betonové zámkové a plošné dlažby, okrasné štípané ploty, tepelné izolace Isover-Orsil, Knauf Insulation, Rockwool, Rotaflex, Schwenck, polystyreny fasádní EPS 70 F, podlahové EPS 100 Z (S), tvrzené extrudované XPS, zateplovací systémy Weber-Terranova, Profi Am Bau, Baumit, Cemix, Hasit, Mapei, komíny Schiedel, EKO-komíny, OSB desky a další. Poradna a prodej. www.spravna.cz se vyplatí.

Asko nábytek

Nábytek, domácnost, dům a zahrada – Popis: Stránky zabývající se jedním z největších prodejců nábytku v ČR. Přinášíme vám tipy na akční slevy a novinky, informujeme o prodejnách a aktualitách celé firmy. Asko, to je zaručená kvalita a rozumná cena.

Načítání trvalo 0.0589 sekund.