+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DekoracniPrvky.cz

Klíčová slova: dekoracni prvky, lišty, interiér, exteriér

Datum vloľení do katalogu: 13. ?ervna 2008

Popis: Velkoobchod a maloobchod s dekoračními ozdobnými prvky interiéru a fasád z polyestyru, polyuretanu a sádry. Ozdobné lišty, rozety, římsy, pilastry, sloupy, konzole, šošky, dekorativní omítky a další.

Web: www.dekoracniprvky.cz

Další související informace

Interiérové dekorace

samolepky na zeď, bytové dekorace, interier – Nabízíme originální design do Vašeho bytu navržený exkluzivně pro vajco.cz designery z Čech a Evropy. Naše produkty (samolepky na zeď, polštáře, magnety, keramika) jsou zpracované ručně, včetně šití a sítotisku.

KSENA spol s.r.o. - rekon

rekonstrukce, přestavba, interiér, zedníci, – Provádíme rekonstrukce a přestavby interiérů – domů, bytů, koupelen, podkroví. Zajistíme obkladačské, zednické, sádrokartonářské a další řemeslné práce, včetně odvozu suti a stavebního odpadu. Zajišťujeme kompletní rekonstrukce interierů - zednické, dlaždické a obkladačské práce, bourací a sádrokartonářské práce. Na základě Vašich požadavků, případně pokynů Vašeho projektanta či architekta Vám dodáme kompletní stavební práce, od bourání starého zdiva a obkladů, po dláždění a obklady a suché i tradiční zdění. Samozřejmostí je zajištění odvozu suti a stavebního odpadu. S realizací vždy souvisí stěhování a kompletní úklid - mytí oken, dveří, podlah, čištění koberců a jiné práce, které lze u nás také objednat.

Gotszalk - interiéry a n

kuchyňské stoly, kuchyňské židle, interiér, nábyt – Firma GOTSZALK existuje na trhu již od roku 2008. Naši stabilní pozici jsme získali díky dobré kvalitě námi vyráběných produktů a pečlivé spolupráce s individuálními zákazníky, jak i firmami, které distribuují naše výrobky.

Načítání trvalo 0.0743 sekund.