+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DeSan - psí móda

Klíčová slova: psí obleček,DeSan,yorkšír,mikina, tričko,móda

E-mail: info@desan.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. b?ezna 2008

Popis: Chovatelské potřeby - výroba, velkoobchod a e-shop. Mikiny a trička pro psy. Od května 2008 nová kolekce oblečení pro Vás i pro Vašeho psího mazlíka. Dále připravujeme: pláštěnky, pelíšky, obojky a kabelky pro psy.

Web: www.desan.cz

Další související informace

Kotec pro psa

Kotec pro psa, Psí kotec, Bouda pro psa, Psí bouda – Kotce a boudy pro psy Vyberte si kotec, který bude nejlépe vyhovovat požadavků a potřebám Vašeho pejska. Dodáváme kotce a boudy také na míru, dle požadavků a přání zákazníka. Velký výběr velikostí a provedení kotců. Nabízíme také realizace a výstavby psích hotelů, výcvikových prostorů.

Stříhání psů Domažlice

stříhání psů, psí salon – Psí salon zaměřený na stříhání,trimování,koupání,fénování a vyčesávání a další kosmetické úpravy psů všech velikostí a plemen. stříháme i kočičky. Provozovna je v Domažlicích a ve Kdyni. Pracovní doba dle objednávek, pracujeme po dohodě i o víkendu.

Výcvik psů

výcvik psů, cvičák, agility, psí školka, – Psí škola výchova a výcvik psů, kurzy pro majitele - Ambra … Se zájemci o výcvik psů v naší psí škole rodinného typu se rádi setkáme a všechny Vaše dotazy zodpovíme osobně. Na schůzku vezměte svého psa, jeho očkovací průkaz,

Načítání trvalo 2.7569 sekund.