+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Detektory kovů

Klíčová slova: detektory, detektory kovů, detektory brno

E-mail: info@hobbydetektory.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ledna 2011

Popis: Detektory kovů HobbyDetektory - internetový obchod, prodejna a půjčovna detektorů Brno. Nabízíme detektory kovů, příslušenství k detektorům, terénní navigace, literaturu, lopatky a krumpáče. Mimo běžnou zásilkovou službu si zboží můžete prohlédnout a zakoupit v našich prodejnách v Brně a v Písku u Jablunkova.

Web: www.hobbydetektory.cz

Další související informace

Elektrik.cz

detektory kovu,střihací strojky,domácí spotřebiče – Prodej domácích spotřebičů, elektroniky, detektorů kovu a chovatelských potřeb. Zázemí a tradice kamenné prodejny - nejprodávanější položky máme stále k dispozici. Elektrik.cz není překupnictvím, disponujeme vlastním skladem.

Alarmy

Zabezpečovací technika , Detektory – Euroalarm nabízíme zabezpečovací systémy pro Vaše bezpečí, digitální ústředny, bezdrátové prvky, kamerové systémy, detektory, signalizační prvky, jak bezpečnostní, tak i požární. Pro kontrolu přístupu a docházky jsou vhodné řídící a čtecí moduly i terminály.

Detektor kovu

detektor kovu, garrett, tesoro, detektory – Prodejna, e-shop a půjčovna detektorů kovů Tesoro, Fisher, Garrett, C.scope. Detektory předvádíme na cvičné louce, výběr je z více než 40 různých typů, detektory zasíláme na dobírku. Pro detektory zajišťujeme další příslušenství.

Načítání trvalo 0.1028 sekund.