+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Detektory kovů

Klíčová slova: detektory, detektory kovů, detektory brno

E-mail: info@hobbydetektory.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ledna 2011

Popis: Detektory kovů HobbyDetektory - internetový obchod, prodejna a půjčovna detektorů Brno. Nabízíme detektory kovů, příslušenství k detektorům, terénní navigace, literaturu, lopatky a krumpáče. Mimo běžnou zásilkovou službu si zboží můžete prohlédnout a zakoupit v našich prodejnách v Brně a v Písku u Jablunkova.

Web: www.hobbydetektory.cz

Další související informace

Štěpánka Hezká

detektory kovů, prodej, služby, eshop – Značkové detektory kovů a příslušenství, se zárukou autorizovaného prodejce v ČR. Prodejna v Praze. Detektor vám půjčíme, opravíme, zaškolíme vás nebo s pomocí detektoru kovů cokoliv zaměříme.

Detektory kovu, detektor kovu

Detektory kovu, detektor kovu, detektory, detektor – Prodáváme detektory kovů pro hledače, bazar, nákup na splátky, diskusní fórum. Značky detektorů kovu Fisher, Tesoro, C.Scope, Minelab, Troy. Dovážíme detektory kovů Fisher za vynikající ceny. Půjčovna detektorů kovu. Servis, poradenství.

Detektory kovu Minelab

detektory, kovu, minelab, detektor – Minelab výrazně sází na svojí sít Společnost Minelab je jedna z nejúspěšnějších firem v oboru. V současnosti nabízí komplexní sortiment VLF a PI detektorů kovů. Společnost se již od konce 80. let drží na špičce technologického vývoje v oboru. Za posledních dvacet let přišla s více jak 100 patentů a její vývojáři jsou zodpovědní za vznik multifrekvenčních technologií FBS nebo za výjmečné technologie jedno frekvenčních detektorů VFLEX. Detektory kovů společnosti Minelab lze rozdělit do několika skupin dle použité technologie. V současnosti společnost vyrábí přístroje s technologií VFLEX, SBS, FBS, FBS2, DVT a MPS. Pro jednoduchost jsme je seřadili do dvou kategorií Detektory kovů používající technologii VFLEX a SBS Detektory kovů používající technologii FBS,FBS2 a DVT

Načítání trvalo 3.1321 sekund.