+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Děti a zahrada

Klíčová slova: hračky, nábytek, kolotoče, skluzavky, pískoviště

E-mail: detiazahrada.eshop@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ?ervence 2009

Popis: Internetový obchod Detiazahrada.cz se zabývá prodejem dětských potřeb a hracích zařízení, mezi něž patří například houpačky či skluzavky. V našem e-shopu můžete pořídit kompletní výbavu pro ty nejmenší -autosedačky, přebalovací pulty a mnoho dalšího.

Web: www.detiazahrada.cz/

Další související informace

Hračky Veselý klaun.cz

hračky, e-shop, hry – Obchod Veselýklaun.cz nabízí hračky pro kluky i pro holky, pro malé i pro velké, do domácnosti a na ven. Výběr je opravdu pestrý, nabízíme však jen hračky prověřených výrobců z domova i zahraničí.

Aromatické plyšové hračky

Hračky, hřející, Hřejivé pantofle, káčátko – Plyšové hračky Beddy Bear. První plyšové hračky, které lze ohřát v mikrovlnné troubě - následně příjemně zahřívají a voní levandulí. Roztomilé plyšové hračky s blahodárnými účinky, které si jednoduše zamilujete. Originální dárek pro děti i dospělé.

Dekorace do zahrad a inte

Lampy, schody, zábradlí, sochy, květináče, nábytek – Součástí zahradní architektury jsou různé doplňky a dekorace, které náš e-shop nabízí. Najdete zde sochy lidí i zvířat, kamenné plastiky i kované svícny a dekorace. Schody,ozdobná zábradlí, sloupy a podstavce, obklady i bazénové obrubníky jsou architektonickými prvky použitelnými do členitých zahrad. Máte na výběr zahradní nábytek kamenný i dřevěný jako stoly a lavice, houpačky i rumpály, květináče, vázy i výrobky uměleckého kovářství jako kované svícny a dekorace.

Načítání trvalo 0.5802 sekund.