+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dětský bazárek

Klíčová slova: tričko, mikina, svetr, košile, halenka, kalhoty

E-mail: panglova@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. ledna 2010

Popis: V našem bazárku najdete anglický a italský dětský second hand a nové ručně pletené a háčkované oblečení. Abychom vyšli vstříc různým typům zákazníků, připravili jsme pro Vás "super kousky", oblečení I. a II. jakosti a také kousky za "pár kaček". Všechno oblečení máme pro vás vyprané a vyžehlené.

Web: www.detsky-bazarek.net

Další související informace

Dámské šaty

tričko, kalhoty, minisukně – Modaprovas.cz e-shop připravila pro Vás nejatraktivnější a nejkvalitnější módní dámské oblečení a doplňky vyrobené v Evropě, EU. Jak se říká, oblečení dělá člověka a dvakrát více to platí pro módní oblečení, které je nejen atraktivní, ale hlavně je něčím výjimečné. Proč mít oblečení, které nosí stovky jiných? Není lepší být originální, být svá, být atraktivně oblečená? Ze široké nabídky dámského oblečení, které Vás osloví a jiným vezme dech, si můžete vybrat např.:

Skateshop La City

boty, trička, bundy, kalhoty, košile, mikiny, Snb – Na našem webu naleznete rozmanitý výběr krásného a značkového zboží do každého počasí. Nízké ceny, záruka dvou let na veškeré zboží a výběr zaručují vaši spokojenost. Zboží odesíláme do 3 dnů.

Moje tričko

tričko, potisk, mikina, dárky, oblečení, moje, vla – Potiskněte si nejen vlastní tričko, ale i mikinu, kšiltovku, puzzle, spodní prádlo, propisky, podložky pod myš, dárky. Vyberte si z již nahraných designů, nebo si nahrajte svojí fotografii nebo obrázek. Vytvořte si tak originální oblečení, který nikdo jiný nemá. Tak neváhejte a tvořte.

Načítání trvalo 0.5416 sekund.