+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dětský secondhand oblékáme-andílky.cz

Klíčová slova: dětský secondhand,dětské oblečení,dětské zboží,dět

E-mail: info@oblekame-andilky.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ?ervna 2013

Popis: Bude pro Vás nachystáno široké spektrum secondhandového zboží od narození do cca 14 let. Body, svetry, kalhoty, kombinézy, sukně a šaty čepice pro kluky i holky. V sortimentu najdete dále i např. pláštěnky, láhve na pití… Dětské zboží získáváme z Anglie. Každý kousek je pečlivě vybírán jako pro naše děti. Oblečení je minimálně nošené nebo nové. Víme, jak těžká je finanční situace některých rodin či samoživitelek, proto secandhand představuje kompromis mezi kvalitním a pěkným oblečením za minimální ceny. Proto i mi stlačíme ceny na minimum, ale zároveň pořád dbáme na perfektní stav oblečení.

Web: www.oblekame-andilky.cz

Další související informace

Miminakup - pro děti a maminky

dětské zboží, hračky, autosedačky, kočárky, – V našem eshopu nabízíme pouze kvalitní výrobky. Specializujeme se na výbavu pro miminka, děti, maminky i vybavení do dětského pokojíčku od hraček přes autosedačky až po vybavení do kočárku.

E-shop dětem

Dětské oblečení, oděvy, botičky, Befado, Next – Vybavení pro miminka, hračky pro děti, kojenecké potřeby, kočárky, autosedačky, postýlky, oblečení a obuv pro miminka a větší děti, dovoz z Anglie, Next, Minoti, Adidas, Befado apod. E-shop dětem E-shop dětem

Načítání trvalo 0.0530 sekund.