+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dětský secondhand oblékáme-andílky.cz

Klíčová slova: dětský secondhand,dětské oblečení,dětské zboží,dět

E-mail: info@oblekame-andilky.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ?ervna 2013

Popis: Bude pro Vás nachystáno široké spektrum secondhandového zboží od narození do cca 14 let. Body, svetry, kalhoty, kombinézy, sukně a šaty čepice pro kluky i holky. V sortimentu najdete dále i např. pláštěnky, láhve na pití… Dětské zboží získáváme z Anglie. Každý kousek je pečlivě vybírán jako pro naše děti. Oblečení je minimálně nošené nebo nové. Víme, jak těžká je finanční situace některých rodin či samoživitelek, proto secandhand představuje kompromis mezi kvalitním a pěkným oblečením za minimální ceny. Proto i mi stlačíme ceny na minimum, ale zároveň pořád dbáme na perfektní stav oblečení.

Web: www.oblekame-andilky.cz

Další související informace

Dětský obchůdek

dětské zboží, obleceni, drogerie, zboží pro mimink – Prodej dětského zboží značky Disney, zboží pro miminka značky Kanz. Jedná se o outletové zboží. A také prodej bytové kosmetiky Dedra. Při nákupu nad 2000 kč neplatíte poštovné! A ještě dostanete malý dáreček!

Miminakup - pro děti a maminky

dětské zboží, hračky, autosedačky, kočárky, – V našem eshopu nabízíme pouze kvalitní výrobky. Specializujeme se na výbavu pro miminka, děti, maminky i vybavení do dětského pokojíčku od hraček přes autosedačky až po vybavení do kočárku.

Minišatník.cz - dětské oblečení

dětské oblečení, dětské zboží, dětský second hand – Minišatník.cz - dětské oblečení má v nabídce jen kvalitní dětské a kojenecké oblečení z Anglie, EU a USA. Nízké ceny, veškeré zboží je kvalitní značkový dětský second hand.

Načítání trvalo 0.5445 sekund.