+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

dexys.cz

Klíčová slova: e-shop, dekorace, bytové doplňky, výzdoby na party

E-mail: info@dexys.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. srpna 2009

Popis: Největší internetový obchodní dům s dekoracemi u nás. DEKORACE.CZ obsahuje hlavní oddělení: bytové doplňky, dětské zboží, zábavnou erotiku, párty sortiment a vánoční dekorace a osvětlení . V patře bytových dekorací naleznete kategorie jako obrazy, samolepky na zeď, osvětlení, nádobí, povlečení, koberce, zahradní dekorace, kuchyňské zástěry, vázy, květináče, lampy, hodiny a mnoho dalšího. V patře dětský ráj naleznete kromě dětských samolepek a dekorací také dětský nábytek, věšáky, magnety, metry, kapsáře, fototapety a bordury, nádobí a další zboží které vytvoří ten nejhezčí dětský pokoj. Pro dospělé jsme připravili oddělení zábavná erotika plné žertovných předmětů a převleků, ptákovin, erotického oblečení, sexy hraček a pomůcek. Plánujete oslavu, nebo zahradní párty? Pro Vás jsme připravili patro párty a oslavy kde naleznete nepřeberné množství párty sortimentu jako balónky, helium, konfety, lampiony, supertýny a další. Nezaskočí Vás žádný svátek ani příležitost: Halooween, Valentýn, dětská, svatební, vánoční, fotbalová, narozeninová nebo silvestrovská párty. Speciální nabídku tvoří vánoční dekorace a osvětlení. Zde naleznete vše co potřebujete pro vytvoření té pravé vánoční atmosféry. Nabídku Vánoční osvětleního a dekorací tvoří především světelné řetězy, krápníky, kabely, závěsy a motivy. Nabízíme jak klasické žárovkové provedení tak moderní LED světelné zdroje. Doplňkem jsou nafukovací dekorace, stromky, postavy, betlémy a další.

Web: www.dexys.cz/

Další související informace

Bytové doplňky

Dárky, bytové doplňky, hodiny – Originální dárky k vánocům. Jaký vybrat typ dárku pro maminku, tatínka, pro babičku a pro dědečka. Přehled modelů bytových doplňků vhodných jako dárky. Jak vybrat správné dárky pro ženy a pro muže.Originální dárky k vánocům. Jaký vybrat typ dárku pro maminku, tatínka, pro babičku a pro dědečka. Přehled modelů bytových doplňků vhodných jako dárky. Jak vybrat správné dárky pro ženy a pro muže.

Bytové dekorace a doplňky

dekorace, doplňky, bytové, design, interiér – Hledáte čím zkrášlit váš byt či dům? Poslední doplňky, které vašemu domovu dodají nádech originality? U nás najdete originální doplňky do bytu, které mají moderní design a dokáží byt nejenom zpříjemnit, ale také ulehčit práci v mnoha věcech.

Nordic Day - dekorace a bytové doplňky

dekorace, bytové doplňky, skandinávský styl – Internetový obchod Nordic Day přináší designové kousky těch nejlepších skandinávských značek. V naší nabídce najdete především nábytek a bytové doplňky inspirované stylem Nordic a Industrial. Internetový obchod Nordic Day přináší designové kousky těch nejlepších skandinávských značek. V naší nabídce najdete především nábytek a bytové doplňky inspirované stylem Nordic a Industrial.

Načítání trvalo 0.0568 sekund.